• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bitcoin Boğa Koşusu Başladı Mı? Grafikler Neyi GösteriyorKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Bitcoin Boğa koşusu başladı mı, geliyor mu derken bugün yani 17 Temmuz 2018 günü Bitcoin büyük bir çıkış yakaladı.

6.760 Dolar seviyelerinden yaklaşık 1 saat içerisinde 7.480 seviyelerini görmeyi başardı. 720 dolarlık bu artış aslında %10 gibi ciddi bir orana tekabül ediyor.

https://koinmedya.com/2018/07/17/boga-kosusu-basladi-mi/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,588
Mesajlar
5,722
Kullanıcılar
1,665
Son üye
stavestark