• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Dithereum Testnet Yayında!Katılım
12 Mar 2022
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
Poland
Web sitesi
dithereum.org
#1
Geliştirici topluluğunu Dithereum akıllı sözleşme platformunu kullanmaya davet ediyoruz. şu anda Testnet'te.

Proje web sitesi: Dithereum.org


Ditherum nedir?

  • Dithereum bir PoS blok zinciri platformudur. Platform hızlı, yüksek verim ve güvenlidir.
  • Dithereum Güvenlik Ağı, Dithereum platformunda dağıtılan akıllı sözleşmelerin güvenliğini artırmaya yardımcı olur.
  • Dithereum platformu, karlılıklarını artırmak için akıllı sözleşme oluşturucuya (dapp sahibi) işlem ücretinin yüzdesini sağlar.
  • Dithereum'un tescilli algoritması (testnet sırasında geliştirilmekte), yüksek düzeyde TPS (saniye başına işlem) sağlayarak onu gerçek dünya uygulaması için daha kullanışlı hale getirir.
  • Dithereum tamamen geliştirici dostudur ve tamamen geliştiricilerin sorunlarını faydalı içerikler, araçlar ve teknolojiler oluşturarak çözmeye odaklanır.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare