• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ne Olacak Bu Ripple'ın Hali Arkadaşlar. Şimdi de Dava AçıldıKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#3
Benim görüşüm eğer SEC Ripple'ı tahvil olarak tanımlarsa yada Ripple bu davaları kaybederse XRP merkeziyetsizliğini yitirdiği ve menkul kıymet olarak işlem gördüğü yetkili mercilerce belgelenmiş olur. Bu durum XRP'nin başta büyük kripto borsaları olmak üzere tüm borsalardan çekilmesine sebebiyet verebilir. Sadece merkeziyetsiz borsalarda işlem gören sıradan bir coine dönüşebilir. Bu da değerini yaklaşık 100'de 1'ine düşürecektir.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok