• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Reklam Gelirleri için Vergi Sistemi 1 Ocak 2019'dan Sonra Başlıyor !Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Katılım
9 Mar 2018
Mesajlar
333
Beğeniler
132
Puanları
43
Konum
Isparta
Web sitesi
kriptokulis.com
#1
Hadi herkes HAYIRLI OLSUN...

Vergiye tabi olup/olmamanız yeni kararnameyle önemi yok!
İnternet üzerinden reklam verenler, aracılık edenlerde %15 oranında vergi ödemek zorunda.

Bu durumda google reklamları, facebook reklamları ve özel reklam gelirleri alınacak gibi görünüyor. Tam olarak net bilgiler olmasa da şimdiden birçok yerde bu konu tartışılıyor. Zaman ilerledikçe daha net anlaşılacaktır.

İlgili kararname resmi gazetede yayınlandı. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Bu konuyu tartışabiliriz.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2018/12/20181219-6.pdf
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00