• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ücretsiz Kripto al sat sinyalleri GrubuKatılım
29 Haz 2021
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
UK
#1
Kendi kullandığımız ürünümüz olan yapay zekâ alım satım botumuzun ürettiği sinyalleri telegram grubumuzda belirli süreliğine ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yüzlerce dolar ödemeye gerek kalmadan sadece gruba katılarak sürekli olarak sinyallere ulaşabilirsiniz.
Sinyalleri incelerseniz filtreleme sisteminin başarısını görebilirsiniz. Sinyaller sunulmadan önce bot 15den fazla filtrelemeden geçirerek en son sonucu paylaşmaktadır.

Terimler:
Buy Price: Alış Seviyesi
Sell Price: Satış Seviyesi
CB Point: Cb point ne kadar yüksek ise alım seviyesine o kadar hızlı gelecek demektir. Örnek: CB Point 5 ise alım seviyesine gelmesi 48 saati bulabilir. 40 Ve üstü ise aynı gün içerisinde alım seviyesine gelebilir.
Target Profit: Hedeflenen kâr oranıdır.

her türlü istek ve görüşlerinizi telegram grubumuzdan yazabilirsiniz.


Grupta paylaşılan tüm sinyaller yapay zekâ tarafından çeşitli filtrelerden geçirilerek elde edilen sonuçları göstermektedir. Hiç biri yatırım tavsiyesi değildir. Coinbot sizin yerinize analiz yapar.

https://t.me/cbotsignal
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,923
Mesajlar
6,690
Kullanıcılar
1,889
Son üye
koffeeexpress37