• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Neler yeniSon mesajlar

Son profil mesajları

Selamlar,
CLEO ONE ile yapay zeka ve algoritmik yatırımın sağladığı avantajlar ve borsa yatırım becerilerinizi birleştirin kar olalısılığınızı artırın. Piyasaya karşı 1-0 önde başlayın. Üyelik ÜCRETSİZ, kendi kripto botunuzu oluşturun, Otamasyona sokun 7/24 aktif olan kripto borsasında ekran başında saatler harcamadan zarar riskinizi en aza indirgeyin.
Kısa Youtube video:
https://youtu.be/2_FVheva-As
%20 komisyon indirimi !!!
Ref : https://okex.com/join/1951125516

Ref link ile giriş yapansanız, komisyon oranında yaklaşık %20 indirimden faydalanacaksınız.
Ref link ile giriş yaparsanız ilk 100 USD üzeri alımınızda 10 USD değerinde #BTC #Bitcoin kazanacaksınız.
Yine bu ref link ile giriş yaparsanız ileride yapılacak özel kampanyalardan yararlanabileceksiniz.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
1,868
Mesajlar
4,218
Kullanıcılar
834
Son üye
Bolven