• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

250TL Hediyeli Borsa

Merhaba Arkadaşlar Piyasaya Bomba Gibi Giren Felixo Kendi Tokenini Dağıtıyor Yaklaşık Değeri 200-250 Arasında Olucak Siteyi Şahsen Kendim Denedim Yatırma Çekme Hızı Konusunda Sıkıntısızz İşliyor Güvenle Al - Sat Yapabilirsiniz Felixo Borsasına Sadece Referans İle Katılabilirsiniz Yoksa Hediye Token Alamıyorsunuz. Her Türlü Sorunuz Olduğunda Telegram Grubuma Abone Olup Ordan Ulaşabilirsiniz Bol Kazançlar...
♦️Yeni Airdrop
🔹Felixo Türk Borsası Airdropu
🔹Felixo Coin 4500 FLX Token
🔹Değeri 200~250 TL
🔹Çok kolay katılım Ve Güvenilir Soğuk Depolar
💲Referans Yani Linkten Üye Olmak Zorunlu, Olunmadığı Takdirde Coin Alamıyorsunuz ⬇️
https://www.felixo.com/?ref=58777474
1- Tıkla, siteye üye ol email doğrula. Giriş yapıp telefon numaranı doğrula.700 Token
2- Kyc zorunlu ilerde para çekmek için 2100 Token
3- İlk depozitini yaptığında extra 700 Token
4-Al-Sat Yaparsanız Günlük 350 Token
Not: Bu tokenlar hemen bakiyeye yansıyor.

Ayrıca Ne kadar Hızlı Olursanız Hediye Tokenler Düşmeden Alabilirsiniz Zaman Kaybetmeyin Arkadaşlar Online Destek↙️↙️

💲YENİ✔️AİRDROP✔️BİLGİ💲
Merhaba Hoş Geldiniz Sadece Güvenli Olan Borsaları Paylaşıp Burada Herkesin Kazanması İçin Elimizden Gelen Her Şeyi Yapıcaz Bol Kazançlar
https://t.me/yeniairdropp

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,495
Kullanıcılar
2,349
Son üye
Radost222