• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

6 $ dolar Hemen Çekim Kyc siz Son gün

Kyc Siz 6 $ kesin Alıon

Hemen Binance Çekim 20 Dk da Hesabındaa

Evet Arkadaşlar Ödeme Almaya Hak Kazanıyoruz . En Az 6 Dolar Alıyoz Ayrıca Her gün Düzenli Girince Puan kazanıyoruz Girişte Refarans Kodu İstiyiceklerdir

Refaransız girmeyin Alamaz sınız
Benim Ref Kodum : ET5O2VI
Refaransla Girince 3000 Puan Veriyor Size
Refaransız Girmeyiniz Giremezsiniz Ben Veya Başkasının Ref Kullanın Güzell Kazanç Var

Ödeme Kanıtlı

Uygulama  I've just predicted the future of crypto. You should too  Use my reference cod ET5O2VI
to sign up at https://cryptochallenge.app/referral

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,495
Kullanıcılar
2,349
Son üye
Radost222