• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Android'ten 1 Ethereum kazanma

UYGULAMA NASIL ÇALIŞIR ?
Mehaba arkadaşlar. Uygulamamız resim yükleme bir nevi instagram gibi fakat para (Ethereum) kazanmanızı sağlıyor. Uygulamada seviyeler var ve siz seviye atladıkça sizin için daha avantajlı hale geliyor. Seviye atlamak için fotoğrafları beğenmeniz yeterlidir. Aynı şekilde beğeni aldığınızda da seviye atlıyorsunuz. Belli bir seviyeye geldikten sonra işler daha da güzelleşiyor. İlk başlarda sıkılabilirsiniz.

Uygulama vir nevi instagram gibi dedik. Yani ne kadar aktif olup arkadaş eklerseniz o kadar kolay seviye atlarsınız. Ilk basta arkadas ekleme limiti var bu canınızı sıkmasın. Seviye atladıkça bu artıyor. Uygulamanın para birimi Shout Coin. Birde WOW diye bir şey var. Ne kadar çok WOW alırsanız o kadar shout coin biriktirebilirsiniz.

Kendi kendinize taktik gelistirebilirsiniz. Mesela ben fake hesap açtım daha fazla beğeni ve WOW geliyor. Seviye atladıkça Shout coin kazanırsınız. Ayrıca referans kasarak ta shout coin kasabilirsiniz.

Haftada bir, 15 gunde veya 20 gunde bir, 1 Ethereum alan var. Bu sizin aktifliğinize ve getirdiğiniz referanslara göre değişebiliyor. Getirdiğiniz her referanstan 5 dolar değerinde Shout Coin kazanıyorsunuz. Aynı şekilde referansınızla üye olan kişi de 5 dolar değerinde Shout coin kazanıyor.

ÖDEME KANITI

Arkadaşlar aşağıda verdiğim referans linkimden ilk önce üye olunuz daha sonra uygulamayı google playden indirip giriş yapınız. Hem siz hem ben 5 dolar kazanalım. Referanstan üye olmak istemezseniz sadece uygulamayı indirip giriş yapabilirsiniz.

REFERANS LİNKİ:Tıkla (Referans linkimden üye olursanız beraber kazanabiliriz.)
Uygulama Linki:Tıkla

UYGULAMA NASIL ÇALIŞIR ?
Mehaba arkadaşlar. Uygulamamız resim yükleme bir nevi instagram gibi fakat para (Ethereum) kazanmanızı sağlıyor. Uygulamada seviyeler var ve siz seviye atladıkça sizin için daha avantajlı hale geliyor. Seviye atlamak için fotoğrafları beğenmeniz yeterlidir. Aynı şekilde beğeni aldığınızda da seviye atlıyorsunuz. Belli bir seviyeye geldikten sonra işler daha da güzelleşiyor. İlk başlarda sıkılabilirsiniz.

Uygulama vir nevi instagram gibi dedik. Yani ne kadar aktif olup arkadaş eklerseniz o kadar kolay seviye atlarsınız. Ilk basta arkadas ekleme limiti var bu canınızı sıkmasın. Seviye atladıkça bu artıyor. Uygulamanın para birimi Shout Coin. Birde WOW diye bir şey var. Ne kadar çok WOW alırsanız o kadar shout coin biriktirebilirsiniz.

Kendi kendinize taktik gelistirebilirsiniz. Mesela ben fake hesap açtım daha fazla beğeni ve WOW geliyor. Seviye atladıkça Shout coin kazanırsınız. Ayrıca referans kasarak ta shout coin kasabilirsiniz.

Haftada bir, 15 gunde veya 20 gunde bir, 1 Ethereum alan var. Bu sizin aktifliğinize ve getirdiğiniz referanslara göre değişebiliyor. Getirdiğiniz her referanstan 5 dolar değerinde Shout Coin kazanıyorsunuz. Aynı şekilde referansınızla üye olan kişi de 5 dolar değerinde Shout coin kazanıyor.

ÖDEME KANITI

Arkadaşlar aşağıda verdiğim referans linkimden ilk önce üye olunuz daha sonra uygulamayı google playden indirip giriş yapınız. Hem siz hem ben 5 dolar kazanalım. Referanstan üye olmak istemezseniz sadece uygulamayı indirip giriş yapabilirsiniz.

REFERANS LİNKİ:Tıkla (Referans linkimden üye olursanız beraber kazanabiliriz.)
Uygulama Linki:Tıkla

Teşekkürer ne kadar sürede 1 ETH kazanabiliriz ?

CABA

KK Üye
@İskanlim, arkadaş yukarıda belirtmiş okumadın sanırım aktifliğine göre haftada / ayda 1 ETH kazananların olduğunu söylemiş zaten.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,520
Kullanıcılar
2,399
Son üye
diamond247official