• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Blockchain Aracılığıyla Litecoin Cüzdanıma Gelen Coinleri Nasıl Görüp Gönderebilirim?

Blockchain aracılığıyla litecoin cüzdan adresime bir miktar coin gönderildi.Benim blockchain hesabıma girdim.Litecoin servisini göremedim.Ben elimdeki litecoinleri bir borsada satacağım.Litecoinleri önce görmem gerekiyor.Blockchain aracılığıyla gönderilen litecoinleri blockchain dışında nerede görüp borsanın adresine nasıl gönderirim? Bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@serdarc, blockchain LTC cüzdanı desteklemiyor diye biliyorum.
Desteklediği coin cüzdanları şunlar ;
USD-PAX
Bitcoin (BTC)
Ether (ETH)
Bitcoin Cash (BCH)
Stellar (XML)
Size gelen LTC coinlerin blockchain cüzdanına geldiğinden emin misiniz ?

Son düzenleme:
Block hain cuzdanima gelip gelmediğinden emin değilim.Fakat calistigim sitenin odeme sayfasinda bağlantıyı takip ettiğimde block hain sayfasına yönlendiriyor.Once doğrulanmamiş işlem olarak görünüyordu.Benim ltc cüzdan adresim vardı.Ltc miktarı vardı yanında.Daha sonra doğrulanmış işlem haline geldi aşamalı olarak.Ben de şunu merak ediyorum.Blockchain dışında ltc cüzdanımi import ettirsem cüzdanımdaki mikari görüp bunu borsaya gönderebilirim.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@serdarc, blockchain sayfasında transferleri takip edebilmeniz için sayfa yönlendirme yapıyordur ve coin cüzdanınıza geçmiştir çalıştığınız yerde hangi cüzdanı verdiyseniz oraya gitmiştir. Blockchain cüzdanı zaten ltc desteklemez. Siz kayıt olurken herhangi bir borsa cüzdanı kullanmış olabilirsiniz. Verdiğiniz cüzdan adresi nereye aitse oraya bakın... Teamviewer varsa özel mesaj yolu ile iletirseniz inceleyebiliriz.

Son düzenleme:
Faucethub'a kayıtlı litecoin adresime coin gönderildi.Fakat ben faucethub'ta litecoinleri göremedim.Zaten bana coin gönderen site faucethub ile çalışmıyor.Blockchain sistemini kullanmış.İşin içinden çıkamadım.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@serdarc, anlatamadım sanırım blockchain'e seni yönlendirmesinin amacı şudur. Çalıştığın yer diyor ki sizin bana vermiş olduğunuz cüzdan adresine ben coinlerimi gönderdim transferleri takip edebilmeniz içinde blockchain link vermiş size... Yani blockchain sadece transferi takip etmeniz için link vermiş. Size gelen coinlerin cüzdan adresi hangi siteye aitse o siteye bakmanız gerekiyor... İşin blockchain

Benim cüzdan adresi faucethubta.Oraya baktım,coinleri göremedim.Bunun kayıtlara geçmesi için belli bir süresi var mı bilmiyorum.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,334
Son üye
gossipbagel