• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme Byte Exchange Stake Ödüllerini %100 Arttırıyor!Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
24
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Ankara
Web sitesi
exchange.bytedex.io
#1
Byte Exchange 24.10.2022 tarihine kadar geçerli yeni bir stake kampanyası başlattı.

Dünyada benzersiz bir stake algoritması sahip olan Byte Exchange, Bext alıp stake platformuna kilitleyen kullanıcılara günlük olarak Bext token ödülü veriyor.

Platformda 7-30-90-180-360-720-1080 günlük olmak üzere 7 farklı kilit havuzu bulunmakta ve her havuz ağırlıkları oranında ödülü paylaşıyor.

Ödüller kullanıcılara günlük olarak tahsis ediliyor ancak kilit süresi sonunda hesaplarına geçiyor.

Kilit süresi öncesi stake den çıkmak isterseniz kazandığınız ödülü kaybediyorsunuz ve ödülleriniz bulunduğunuz havuza geri dönüyor.

IMG_20221004_141228_706.jpg

Byte Exchange; dağıttığı ödülleri günlük olarak, net karının %50 si ile piyasadan Bext token alarak sağlıyor. Bext'in 312 milyon adet ile sabit arzı olduğunu da belirtelim.

Screenshot_20221004_142422.jpg


%100 BEXT STAKE KAMPANYASI

• BEXT Stake yapın 6 Ay boyunca %100 ödül artışı alın!

• Yeni stakeleriniz için 5 kademede ek BEXT kazanın!

• VIP satışlara katılma hakkı elde edin!

• Bytedex Hatıra Parası kazanın!

• Etkinliğe katılan Yeni referanslarınız ile birlikte ek BEXT kazanın!


DETAYLAR: http://bit.ly/bext_stake


IMG_20221004_141233_871.jpg


HATIRA PARALAR;

Byte Exchange tarihinde sadece 2000 adet üretilmiş olup her biri seri numara ve sertifikaya sahiptir. Ayrıca bu sertifikalar NFT olarak sahiplerine tanımlanacaktır. Hatıra para sahipleri Byte Exchange'in VIP kullanıcısı olacak ve ön satış vb. gibi etkinliklerde ayrıcalığa sahip olacaktır.


Byte Exchange Kayıt (refli): https://bit.ly/3P848KW
 


Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
24
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Ankara
Web sitesi
exchange.bytedex.io
#2
Byte Exchange sadece vaatte bulunmanın ötesinde gerçekleşmiş bir değer üzerinden kazanma fırsatı sunuyor. Çoğu stake platformu size arzı sınırsız veya bedelsiz elde edilmiş tokenleri ödül olarak dağıtır. Gelecekte bir değere sahip olacağı beklentisi ile bu platformlara varlıklarınızı kilitlersiniz. Kazandığınız tokenler bedelsiz elde edildiği için çoğunlukla satış baskısı oluşur, erken gelen pastadaki büyük payı alır. Bu tokenlerin kaderi, belirli bir ivme ile değer kaybı yaşamaktır. Defi ın en büyük zaafı burada yatar.

Byte Exchange dünyada daha önce yapılmamış bir mekanizma kurdu. 312 milyon arza sahip Bext token ICO döneminde ön satış ile yatırımcılara satıldı. Takıma ait kısım haricinde 250 milyon token bulunuyor.

Byte Exchange'in stake mekanizması Bext kıtlığı yaratmak üzerine kurulu. Bext sahipleri, tokenlerini belirli bir süre kilitlemeleri halinde Byte Exchange in günlük karının yarısını paylaşıyor. Borsa, hergün elde ettiği karın yarısı ile piyasadan Bext topluyor ve stake edenlere dağıtıyor. Böylece bedeli reel kar(para) ile ödenmiş tokenlerlere sahip oluyorsunuz. Ayrıca Bext in daimi alıcısı Byte Exchange'in ta kendisi. Bext'e yatırım yaptığınızda biliyorsunuz ki piyasada sürekli Bext alan bir oyuncu var: Byte Exchange!

Stake etmek ve dağıtılan Bext ödülleri sirkülasyondan Bext çekiyor. Şu an 45 milyon Bext stake için kilitlenmiş durumda.

Yeni stake kampanyası ile günlük dağıtılacak Bext miktarı kadar daha token, takım tokenlerinden stake edenlere verilecek. Böylece mevcut stake ödülü 2 katına çıkmış olacak 6 ay boyunca.

Bu mekanizma Bext için deflasyonist bir yapı kuruyor. Ödüllerinizi kilit süresi bitiminde alıyorsunuz. Süre bitmeden iptal ederseniz kazandığınız Ödüller havuza geri dönüyor. Bext in bir borsa tokeni olduğunu da belirteyim. Yine de DYOR (kendi araştırmanızı yapın). Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Screenshot_20221006_095401_edit_508487144200012.jpg
 


Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
24
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Ankara
Web sitesi
exchange.bytedex.io
#3
havuzlar.png


Byte Exchange'in stake mekanizmasında 7 farklı kilit periyodu içeren 7 havuz bulunmaktadır. Her havuzun ödülden payı, periyod uzunluğuna göre belirlenenir. 1080 günlük havuz, günlük ödülden en büyük payı alırken 7 günlük havuz en küçük payı almaktadır.

Stake algoritması; havuzların ağırlıkları ile bulunduğunuz havuzdaki kilitli tokenlerinizin oranına göre ödülünüzü günlük olarak yansıtır. Örneğin 7 günlük havuzda 10k Bext kilitlerseniz x birim ödül aldığınızı varsayalım. 1080 günlük havuzdaki 10k Bext kilitleyen bir başkasının payı 8-10x olacaktır. Bu oranlar borsanın günlük karı, havuzlardaki token miktarları ve sizin havuzundaki tokenlerinizin oranına göre belirlenmektedir.

stakeödül.pngÖdüllerinizi stake periodu sonunda "unstake" yaparak borsa cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.

Çekilen Bext tokenleri trade edebilir veya yeniden stake yapabilirsiniz.

2 ve 3 yıllık yapılan stakeler için 1. yıldan itibaren her 3 ayda bir kazandığınız tokenlerin %10'u serbest bırakılır. Bu tokenleri trade edebilirsiniz.
Böylece uzun vadede hem ödülden günlük olarak büyük bir pay almış hem de 1 yıl sonra ödülünüzü kullanmaya başlamış olursunuz.


Nisan 2021'den bu yana stake platformunda yaklaşık 45 milyon BEXT token kilitlendi. Her gün borsanın karı oranında, piyasadan Bext alınarak stake edenlere dağıtılıyor.

Bext token 312 milyon sabit arza sahiptir. Ödüller piyasadan reel para ile satın alınarak dağıtılır. Hem Stake için kilitlenen hem de ödül için dağıtılan tokenler sirkülasyondan Bext çekerek sürekli bir Bext kıtlığı oluşturur. Bedeli ödenmiş tokenler kazanırsınız ve Byte Exchange'in daimi alıcı olduğunu bilirsiniz.STAKE YAPMAK İÇİN

1.Byte Exchange'e kayıt ol. (https://exchange.bytedex.io/signup?ref=f0fd0)
2. KYC-2 yap .
3. Bext al.
4. Borsadaki kullanıcı adı ve şifren ile stake platformuna (
https://stake.bytedex.io/) giriş yap.
5. "Stake" sekmesinde istediğin miktar ve istediğin süreyi seçerek stake yap.


Ödüllerini her gün stake platformunda takip edebilirsin.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,544
Mesajlar
5,395
Kullanıcılar
1,497
Son üye
Grizlo