• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

BYTE EXCHANGE'den 50.000$ Değerinde REFERANS YARIŞMASIKatılım
1 Şub 2022
Mesajlar
13
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Ankara
Web sitesi
exchange.bytedex.io
#1
IMG_20220803_215752_123.jpg


🔥 50.000 $ DEGERİNDE BEXT TOKEN ÖDÜLLÜ REFERANS YARIŞMASI


🥇 Birinciye 5000 $ Değerinde BEXT Token!

🥈 İkinciye 4000 $ Değerinde BEXT Token!

🥉 Üçüncüye 3000 $ Değerinde BEXT Token!

💥 Dördüncüye 2000 $ Değerinde BEXT Token!

💥 Beşinciye 1000 $ Değerinde BEXT Token!🌟 Her referansınız için 5 $ Değerinde BEXT Token !

❤️ Referanslarınıza 1 adet VIP önsatışa katılma hakkı


💸 Referanslarınızdan 3 kademede toplam %35 komisyon geliri !


🚨Lütfen Yarışma şartlarını okuyun!

Link:https://bit.ly/ByteExchange🚀 Kayıt: https://exchange.bytedex.io/signup


Yarışma Şartları:

1-
Katılımcıların Byte Exchange üzerinde geçerli bir hesabı olmalı ve en az KYC2 hesap doğrulama işlemini etkinlik sonuna kadar tamamlamalıdırlar.

2-
Yarışmaya, Byte Exchange borsa cüzdanlarında veya stake platformunda en az 5000 BEXT token bulunduran kişiler ile hatıra para sahipleri katılabilir. Katılımcılar, Byte Exchange üzerinde kendilerine verilen referans linklerini kullanarak yarışmaya katılacaklardır.

3- Referansların geçerli referans sayılabilmesi için KYC2 kimlik doğrulamayı etkinlik sonuna kadar tamamlamış olmaları ve Byte Exchange BEXT/USDT ve/veya BEXT/TRY paritelerinden en az 1000 adet BEXT token alımı yapmış olmaları gerekmektedir.

4-
Etkinlik toplam ödül havuzu dağıtımı tamamlandığında bitmiş sayılacaktır. Ödül havuzu dağıtımı makul bir süre içerisinde tamamlanmadığında Byte Exchange etkinliği sonlandırma hakkını saklı tutar.


Ödüllendirmeler:
Etkinlik sonunda;
1-
En fazla referansa sahip birinci kişi 5.000$ değerinde Bext token ve Hatıra Para kazanacaktır.
2-
En fazla referansa sahip ikinci kişi ise 4000$ değerinde BEXT Token ve Hatıra Para kazanacaktır.
3- En fazla referansa sahip üçüncü kişi ise 3000$ değerinde BEXT Token ve Hatıra Para kazanacaktır.
4- En fazla referansa sahip dördüncü kişi ise 2000$ değerinde BEXT Token kazanacaktır.
5- En fazla referansa sahip beşinci kişi ise 1000$ değerinde BEXT Token kazanacaktır.

*
Katılımcılar yukarıdaki şartları sağlayan her referans başına dağıtım tarihinde hesaplanmak kaydıyla 5$ değerinde BEXT Token kazanacaklardır. Ödüllendirme kampanyası kapsamında ödüle hak kazanabilmek için en az 10 adet referans kaydına sahip olunmalıdır. Kampanyada ödüller katılım tarihi sırasına göre dağıtılacaktır.

*
Bu ödüllendirme toplam 35.000$ değerinde BEXT token ile sınırlıdır. Toplam 35.000$ değerinde BEXT Token kampanya kapsamında referans katılımları için dağıtılmasıyla birlikte kampanya tamamlanmış olacaktır. Kampanyanın tamamlanması resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacak ve duyuru sonrasında yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

*
Kampanya kapsamında katılım sağlayan referanslar ellerindeki BEXT Token miktarını korumak şartıyla Byte Exchange tarafından düzenlenecek ilk 3 VIP önsatıştan diledikleri 1 tanesine katılma hakkı kazanacaklardır.
 


Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,453
Mesajlar
5,176
Kullanıcılar
1,375
Son üye
parabendetr