• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

CBTEF Blockhain

Ozkann3505

MyDexPay &NİXFOR kazncın adresi
KK Üye
Web sitesi
mydexpay.io
🚩 CBTEF Blockchain Vakıf projesinde zorluk dereceleri artmadan yerini ayırtmakta fayda var!

💎 Bugüne kadar 3.097 Blok alınmış ve 6,22 BTC para çekimi yapıldı.
Bir örnek verelim; Mesela şuan 3097 blok'un 200 kişisi Block-4 seviyesinde olsun, bende bu 200 kişiden biriyim. Şimdi alt bloklardan yükselme oldukça bu 200 kişinin altına 4'er block gelecek hem para kazanacağız hem de bir üst blok'a geçeceğiz. Fakat sistemde bulunan kişi sayısı arttıkça Block-4'te bulunan kişi sayısı 200 değil 500 olacak. bize sıra gelmesi zaman almaya başlayacak. o yüzden 200 kişiden biri mi olmak mantıklı? Yoksa 500 kişiden biri mi olmak mantıklı? Bu sebeple biran önce yerini almakta fayda var!

🚀 Yatırım yapmıyoruz! Bütçemiz nispetinde danışmanlık bedelini ödeyerek Block alıyoruz ve blockchain zincirinin bir parçası oluyoruz. 1 ayda 3097 kişi ile 6.22 BTC ödeme yapılıyorsa önümüzdeki günlerde neler olacak hesap etmesi zor açıkçası 🙂

👉🚩 Ben 840 TL ile 5 tane Block-3 aldım. Bir tanesi Block-4 oldu bile, siz ister 45 TL ile 1 blok alın, ister 90 TL ile 1 blok alın karar sizin. ama blockchain katlamasını ihmal etmeyin.

💎İstediğiniz Blok'tan başlayabilirsiniz;💎

Block-1 👉0.001 BTC (45 TL)
Block-2 👉0.002 BTC (90 TL)
Block-3 👉0.004 BTC (180 TL)
Block-4 👉0.008 BTC (360 TL)
Block-5 👉0.016 BTC (720 TL)
Block-6 👉0.032 BTC (1.440 TL)
Block-7 👉0.064 BTC (2.880 TL)

Hem Danışmanlıktan BTC kazanın, Hem de BTC'nizin değer artışından TL kazanın 😉

Kayıt için öncelikle Blockchain'den BTC cüzdanı oluşturunuz: https://login.blockchain.com/#/signup

Tek tek işlem aşamaları için bana yazabilirsiniz, yardımcı olmaktan memnun http://cryptocurrencyblockchain.tech/register.php?sponsor=ozkan1

Ekli dosyalar

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
🚩 CBTEF Blockchain Vakıf projesinde zorluk dereceleri artmadan yerini ayırtmakta fayda var!

💎 Bugüne kadar 3.097 Blok alınmış ve 6,22 BTC para çekimi yapıldı.
Bir örnek verelim; Mesela şuan 3097 blok'un 200 kişisi Block-4 seviyesinde olsun, bende bu 200 kişiden biriyim. Şimdi alt bloklardan yükselme oldukça bu 200 kişinin altına 4'er block gelecek hem para kazanacağız hem de bir üst blok'a geçeceğiz. Fakat sistemde bulunan kişi sayısı arttıkça Block-4'te bulunan kişi sayısı 200 değil 500 olacak. bize sıra gelmesi zaman almaya başlayacak. o yüzden 200 kişiden biri mi olmak mantıklı? Yoksa 500 kişiden biri mi olmak mantıklı? Bu sebeple biran önce yerini almakta fayda var!

🚀 Yatırım yapmıyoruz! Bütçemiz nispetinde danışmanlık bedelini ödeyerek Block alıyoruz ve blockchain zincirinin bir parçası oluyoruz. 1 ayda 3097 kişi ile 6.22 BTC ödeme yapılıyorsa önümüzdeki günlerde neler olacak hesap etmesi zor açıkçası 🙂

👉🚩 Ben 840 TL ile 5 tane Block-3 aldım. Bir tanesi Block-4 oldu bile, siz ister 45 TL ile 1 blok alın, ister 90 TL ile 1 blok alın karar sizin. ama blockchain katlamasını ihmal etmeyin.

💎İstediğiniz Blok'tan başlayabilirsiniz;💎

Block-1 👉0.001 BTC (45 TL)
Block-2 👉0.002 BTC (90 TL)
Block-3 👉0.004 BTC (180 TL)
Block-4 👉0.008 BTC (360 TL)
Block-5 👉0.016 BTC (720 TL)
Block-6 👉0.032 BTC (1.440 TL)
Block-7 👉0.064 BTC (2.880 TL)

Hem Danışmanlıktan BTC kazanın, Hem de BTC'nizin değer artışından TL kazanın 😉

Kayıt için öncelikle Blockchain'den BTC cüzdanı oluşturunuz: https://login.blockchain.com/#/signup

Tek tek işlem aşamaları için bana yazabilirsiniz, yardımcı olmaktan memnun http://cryptocurrencyblockchain.tech/register.php?sponsor=ozkan1
Hocam bu CBTEF projesinde örneğin 7 bloktan başladığımızı var sayarsak. Bize dönüşü kaç ayda olur? Ayrıca bu sistemin blockchain ile arasındaki bağ nedir sadece alt yapısını mı kullanıyor?

Ozkann3505

MyDexPay &NİXFOR kazncın adresi
KK Üye
Web sitesi
mydexpay.io
Merhaba hocam 05457853669 watssapp ulasirsan daha ayrintili bilgi veririm saglicakli kalin.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,521
Kullanıcılar
2,401
Son üye
cyblance