• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Cep telefonundan PHT phoneum madenciligi yapma

momol

KK Üye
Merhaba arkadaşlar bugün size telefon ile madencilik yapabileceginiz bir coinden bahsedecegim. Peki Neden yapmaliyiz sebebi bu coin su anda degeri olan ve coinmarkta listelenen bir coin (https://coinmarketcap.com/tr/currencies/phoneum/ )PHT madenciliği pht uygulaması üzerinden yapılmaktadır değeri geçen haftalarda %1270 değer kazandı ve bunun üzerine PHT coin'inin sahipleri madenciliği yavaş yavaş azaltmaya başladılar 3 hafta önce haftada 730 adet dağıtılırken, şimdi ise 280 adet dağıtıyorlar ve zamanla daha da azalacak en sonunda kapanacaktır. Bu arada madenciliği haftada bir aktifleştinmeniz yeterli oluyor.

KESİNLİKLE YATIRIM YAPMANIZA GEREK YOK madenciliği yatırımsız yapabilirsiniz.

Peki ne yapmaliyim? Kisaca tekrar bahsedeyim. Uygulamayi indiriyordunuz ve Google kullanici abi ile giriyorsunuz yapip davetiye kodu olarak s2nuuvsg giriyorsunuz bu sayede 200PHT kazaniyorsun . Kazandiklarinizida program uzerinden örnek olarak probit borsasindaki cüudaniniza cekiyorsunuz . Sonra istersen satin istersen baska bir coine cevir. Bu kadar basit

Madenciliğe geç kalmadan başlamanızı tavsiye ediyorum. KYC yok hatta isminizi dahi istemiyor sadece gogle ile giriş yapıyorsunuz. Size verdiğim bu kodu { s2nuuvsg } kodunu kullanır iseniz size 200 pht bonus veriyor. Sağlıcakla kalın bol kazançlı günler.

Uygulama indirme ismi : Cloud Earning Pht

PlayStore linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloud.earning

Sorulariniz olursa konu altinda seve seve cevaplayabilirim. Saygilarimla.

momol

KK Üye
Bu arada bunlarin hic birisi yatirim tavsiyesi degildir burada anlattigim uygulamalarin hic birisine 1 kurus para yatirmadim. Bu sekilde bir durum ile karsilasan olursa bizede bilgi versin ki insanlari uyaralim. Mesela bagzi uygulamalar sana 10 dolar verir cekmen icinde 20 dolar yatir der. ben hala hic bir uygulamada bunu gormedim. Telefonumda su anda 6 tane mining kazim uygulamasi var hic birisine para yatirmadim. Diger uygulamalari sonuclara gore paylasicam. Saygilarimla

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,493
Kullanıcılar
2,344
Son üye
adberryseo