• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

cloud mining Yenilikçi sistem denenir

Merhaba, yeni bir sistem bulduk ödeme de alabildik bir kaç arkadaş.

Daha büyük yatırımlar yapmak istiyorum ama başka bir kullanıcı var mı herhangi bir bilen vs.

bilmeyen varsa da sistemden bahsedeyim.

Bildiğimiz mining mantığı dışında kalıyor kiralamayı tüm kartlardan kabul ediyor ödemeyi eth üzerinden yapıyorlar bu nokta çok ilgimi çekti zaten hele birde piyasa böyle düşmüşken çok güzel miktarlarda geri dönüş sağladı bana yatırımım.

100 dolar gibi bir miktar yatırdım 140 dolar sabit geri dönüş sağlıyorlar yani yatırımınız %140 oluyor bu kısımda çok mantıklı eth düşsede sizin aldığınız para aynı olduğu için neredeyse kayıpsız mining bunu nasıl başardılar bilmiyorum ama featuring gelecekmiş daha.

neyse detay istenirse anlatırım bence çok mantıklı sistem daha yeni bir oluşum ama anladığım kadarıyla featuring yazılarını okudum ileriye dönük planları daha iyi.

Bir beyin fırtınası yapalım girmeyi düşünüyorum.

birde referans olayları var referans başına puan kazanıyorsunuz ve puanlarla telefon alabiliyorsunuz benim linkide bırakıyorum.
https://e-mining.com.tr/?ref=7868246607

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,494
Kullanıcılar
2,348
Son üye
Buzzhub123