• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Hangi kripto paranın yükselip alçalan cağı umrumda değil

arkadaşlar merhaba açıkça söylemek gerekirse hangi kripto paranın değer kazanıp değer kaybedeceği o kadar umrumda değil çünkü ben borsada iyi bir tecrübe edinemedim tecrübem de olsa dahi alıp sattım yapmam zaten o kadar da param hiç olmadı elimde kripto para tutacak kadar param da olmadı ben daha çok gerçek Madencilik yapan şirketlerin peşindeyim bunlarda en kötüsü 6 ay gidiyor ana paralar şirkete göre minimum 1 ayda maksimum 4 ayda çıkıyor borsada ben çok para kaybettim alım satım yaparak da çok kaybettim artık benim kovaladığım şey sayfada da daha önce paylaşmıştım şu an engelliyim ben air drop kovalarım yeni çıkan Bulut Madencilik lerini kovalarım bunlara ilk haftasında ise eğer 12 dolar maksimum yatırım yaparım çünkü bulut Madencilik lerinin ömrü o kadar uzun sürmüyor en güzel yatırımları mı gerçek Madencilik yapan şirketlere yatırım en güzel dediğimde 1500 TL asgari ücretle çalışan biri için bu inanılmaz bir para günümüz şartlarında bir Facebook sayfası kurdum ben de yalnızca yatırımlı ve yatırımsız kazanç sistemlerini paylaşıyorum size de tavsiye el alım satım işlerinden borsadan uzak durmanız bugün belki bin dolar kar yapabilirsiniz ama diğer gün kripto para dibe vurduğunda 10.000 dolar kaybedersiniz ben arabamı bu şekilde kaybetmiştim takip ederseniz her zaman sizin yararınıza

https://www.facebook.com/groups/720124812129307/

Daha hızlı iletişim için yakında WhatsApp grubu kurmayı düşünüyorum kaybettirmek yerine kazanmak ve kazandırmak derdindeyim

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting