• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

OKX TR 250 TL AİRDROP - TEKRARDAN AKTİF

OKX TR airdropları tekrardan aktif hızlı ve iyi kazançlı bir airdrop

tr.okx.com/join/90625357

Referans kodu: 90625357

Yapan arkadaşlar içerisinden 2 kişiye bana gelen airdrop miktarını hediye edeceğim yani 2 kişi 500 TL kazanmış olacak

OKX TR uygulamasını indirip üye olduktan sonra kimlik ve adres doğrulamalarını tamamlamak gerekiyor tüm bunlar en fazla 5 dakika sürüyor bu işlemleri tamamladıktan sonra 5000 TL yatırım yapmak gerekiyor ben biraz daha fazla yapmanızı öneririm 5100 gibi yatırım yaptığınız para ile bir AL/SAT işlemi yaptıktan sonra ana ekrandan 250 TL hediyenizi alabilirsiniz çekim işlemleri çok hızlı

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,539
Kullanıcılar
2,435
Son üye
reddyannaid667