• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

...

Hocam bende buradayım çok iyi gidiyor kendi coinini de dağıtacak kullanıcılara projesi sağlam bnb stake yapıyorum ben genelde coinleride bep20 ağı üzerinde iyi olacak inşallah bol kazancin olsun 780usd de benim yatırım var

Tam bitcoin piyasasından ayrılıyordum pangmanla tanıştım gerçekten güzel ve kaliteli bir sistem eğer zarar da olan varsa mutlaka değerlendirmesi lazım

Arkadslar herkese merhaba tam 58 gün ödeme aldığım bir sistem den bahsetmek istiyorum ismi pangman capital youtube de videolarına bakıp araştıra bilirsiniz sistemin işleyişi şu şekilde 10 adet kripto para ile yatırım ce çekim işlemi yapılabiliyor çekimler 20-30 dakika arasında gerçekleşmekte ben 1000 usd degerinde trx (tron) yatirimi yaptım 60 günde yatirdigim miktar amorti ediyor 6 ay 180 gün size yatırımınıza gore %1.4 ile %2.5 e kadar kâr veriyor youtubede bir çok videodan da bilgi alabilirsiniz ayrıca kendi telegram grupları mevcut orada şirket kendi kripto paralarını çıkaracaklarını duyurdular youtube den detaylı video izleyerek de bilgi alabilirsiniz herkese bol kazanclar linki aşağıya bırakıyorum..

Pangman capital şirketi
https://pangmancapital.com/?ref=cexperon53
Ne kadar zararın var hocam???

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Kullanıcılar
2,418
Son üye
programmingassignmenthelp