• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ripple (XRP) Coin Kazandırır mı?

Arkadaşlar, ripple coin yatırım yapmayı düşünüyorum 2000 TL kadar sizce şuan ki fiyatlarından alış yapsam kazandırır mı? Kaç dolar çıkar fikirleriniz nelerdir.

CABA

KK Üye
Şuan ki fiyatlardan alınabilir eğer uzun süre beklerseniz iyi kazanç sağlayabilirsiniz.
Arkadaşlar, ripple coin yatırım yapmayı düşünüyorum 2000 TL kadar sizce şuan ki fiyatlarından alış yapsam kazandırır mı? Kaç dolar çıkar fikirleriniz nelerdir.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Uzun bir süre beklemeye zamanınız ve gücünüz varsa benim düşüncem 6 ila 8 dolar arasına çıkabileceğini düşünüyorum şuan da tüm coin'lerde düşüşler var ama piyasalar düzelirse ripple de tavan yapar düşüncesindeyim.

Altcoin yatırımlarım da var hepsinden zarar ettik bide üstüne çiftlik bank işi çıktı bari şu yatırım yaptığım coinler yükselse de biraz para kazanabilsem :(

Ripple yıl sonuna kadar bekletirseniz 4 ila 5 dolar arasında fiyatlarını görebilirsiniz.

Bende yaklaşık 5 aydır Ripple yatırımı yapmaktayım. Şu ana kadar paramı kullanmadım. Sürekli fiyat takibi yapıyorum buradan: https://piyasa.paratic.com/kripto-coin/ripple/

Analistlerinde yorumlarına göre yıl sonuna kadar yükseliş bekleniyor. Bu nedenle bende yıl sonu kullanacağım. Canlı grafiklerden takip ediyorum sürekli. Yorumluyorum en uygun zamanda alım satım gerçekleştireceğim.

CABA

KK Üye
Ripple şuanda alınabilecek seviyelere geldi bence yatırım yapılması gereken coinler arasında.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,469
Kullanıcılar
2,296
Son üye
plumberseoagency