• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ücretsiz - Yatırımsız BNB Coin Musluk SitesiKatılım
31 Ocak 2023
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Izmir
#1
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır kullandığım yabancı bir BNB faucet sitesini size tanıtmak istiyorum.
Meksika da işletmeleri var ve Google haritalarda detayları görebiliyorsunuz.
4 dilde hizmet veriyorlar ancak epostalara sadece ingilizce olarak cevap veriyorlar.

3 Kere ödeme aldım ufak miktarlarda ancak artık ödeme talep etmiyorum çünkü hesabınızdaki kazançları hemen çekmezseniz ekstra kazanç imkanları mevcut.

Site güvenilir ve kesinlikle yatırım gerektirmiyor. günde ortalama sadece musluktan 0.50 - 1$ civarı kazanıyorum, referanslarım sayesinde.

Ancak eğer Anketler ve Teklif duvarlarını tamamlarsanız günde 20$ bile kazanabilirsiniz. Tabi her zaman anket olmuyor ve bazı anketleri yanlış ve çelişkili cevapladığınız için iptal olabiliyorlar. Ama genel sonuca baktığınızda siz her zaman karlı oluyorsunuz.

Size önerim Timewall ve Monlix menüsündeki şirketlerin görevleri tamamlamanız. Çünkü bunlar hemen onaylanıyor ve İptal edilmiyorlar.

CPX Menüsündeki anketler çok kazandırıyor ancak bazı durumlarda iptal edilebiliyorlar, ben daha önce oradan da ödeme aldım.

Bu site aracı bir site ve kazançları sizin ne kadar anket ve teklif görevlerini tamamladığınıza bağlı. Belirli bir yüzdelik kendilerine alıyorlar ve bize anlık ödeme yapıyorlar.

Uzun zamandır bu tarz sitelerde kazanç sağlıyorum ancak bu henüz daha 1 senelik bile değil ve çok güzel etkinlikler düzenliyorlar, gerçekten güzel kazançlar mümkün. Ben siteyi beğendim.

Eğer benim referansım olursanız bende sizin tüm kazançlarınızdan %10 ile %20 arasında komisyon kazanacağım, ancak siz aynı miktarı kazanacaksınız ben ekstra kazanacağım.

Referanslı Üyelik için
https://freebnbco.in/tr/ref/65506888

Referanssız Üyelik için
https://freebnbco.in/tr/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze