• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

1 ETH Ödüllü Davet Yarışması (Coinchase)Must101

Yönetici
 KK Mod.
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
82
Beğeniler
22
Puanları
8
Konum
istanbul
#1
❗️Türkiye Davet Yarışması - 1 ETH’lik Büyük Ödül Sizi Bekliyor💰

Yarışma Süresi: 18/01/2019 - 24/01/2019

Kurallar:

1. Kayıt olun ve sistem ödülünü alın 80CCH + Ödül 200CCH (https://bounty-turkey-0118.coinchase.com/?code=Q2eWZ5Gy) * İstatistiksel sonuçlarımızı kolaylaştırmak için bu bağlantıdan üye olmalısınız.

2. Coinchase Resmi Türkiye Grubu’na katılın (https://t.me/Coinchase_Turkey) 200 CCH kazanın.

3. Coinchase'e yeni kullanıcıları davet edin ve her davet için 200CCH alın. En çok kişiyi davet eden ilk üç katılımcı nakit para ödülü alacak. Benzersiz referans linkinizi oluşturmak için burayı tıklayın. (https://bounty-turkey-0118.coinchase.com/?code=Q2eWZ5Gy).

Arkadaşlarınızı davet etmek için benzersiz referans linkinizi oluşturmak adına bu bağlantıya tıklamanız gerekir, aksi takdirde sonuçlar geçersiz kabul edilir.

Birinciye - 1 ETH
İkinciye - 20.000CCH
Üçüncüye - 10.000CCH

Tüm ödüller 25 Ocak'ta dağıtılacak.
 
Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi