• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

100+ İndikatör Bulunduran Gelişmiş Kripto Para Botu

Bitcator, kripto para alım satım alanında önde gelen trading botlarından biridir. Tüm kripto para alım satım ihtiyaçlarınızı tek bir platformda karşılayan Bitcator, kullanıcıların farklı kripto para hesaplarını bir araya getirmelerine ve entegre bir arayüz üzerinden işlem yapmalarına olanak tanır. Bu hesapların hepsini API key üzerinden tamamen güvenli bir şekilde bağlıyoruz para tamamen kendi borsa hesabımızda güvende.
Bitcator'a kaydolmak sadece iki dakikanızı alır ve yalnızca bir e-posta hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Bu arada benim referanslı linkim ile kaydolursanız çok sevinirim 😊. www.bitcator.com/signup/winner Platform aynı zamanda potansiyel kullanıcılar için ücretsiz deneme süresi sunarak ödeme yapmadan önce premium özellikleri deneme imkanı sunar.
Bitcator'ın öne çıkan özellikleri:
Diğer bot sitelerinin aksine tüm teknik göstergeleri (ekip kütüphaneyi sürekli geliştiriyor) ücretsiz şekilde kullanma ve kişiselleştirme imkanı sunuyorlar. Böylelikle 100’den fazla teknik göstergeyi tüm zaman dilimlerindeki mum verilerine (açılış-kapanış vb.) göre özelleştirerek kullanabiliyoruz.
Yani kısaca özetlemek gerekirse kafanızdaki ticaret planı neyse onu otomatikleştirebiliyorsunuz, her stratejiyi en ince ayrıntısına kadar oluşturabilirsiniz. Bitcator’ı bu yönden diğer kripto bot sitelerinden daha çok sevdim hem scalp hem uzun vade stratejilerimi otomatikleştirdim. Uğraşmak istemeyen kullanıcılar için bot kopyalama özelliği mevcut, son zamanlardaki en kazançlı stratejileri kopyalayabilirsiniz.
Söylemeyi unutuyordum birde alım satım botunuzu başlatmadan önce backtest sistemi ile stratejinizi test edebilir ve tüm işlemleri grafik üzerinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. En çok bu yönünü seviyorum çünkü durmadan farklı stratejiler geliştirmek hoşuma gidiyor. 😊
Ayrıca son duyurularında hiçbir bot platformunda olmayan LİSTELENME BOTU adında bir üründen bahsettiler, Binance gibi dünyanın en büyük borsalarında listeleme haberleri düştüğünde, eklemiş olduğunuz diğer borsalarınızda bu ürün varsa hemen onu haberle birlikte satın alıyor ve belirlediğiniz şarta göre satıyor. Her zaman hayalini kurduğum özellik buydu merakla beklemeye devam ediyorum.
Tekrar linki bırakıyorum referanslı linkimle kaydolursanız bi teşekkür almış olurum 😊.
www.bitcator.com/signup/winner

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,634
Son üye
dilaracardakli2