• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

İTÜ (İST TEKNİK ÜNİ) nün BEDAVA koin veren BORSA sitesi.

Merhaba sevgili dostlar. Eğer erken davranırsanız bugün size ücretsiz 17 tl civarı bir para kazandıracağım :)

Hemen konumuza geleyim. eğer bitcoin ve altcoin üzerinde TÜRK bir borsa arıyorsanız ve işlemlerinizi NEREDEYSE KOMİSYONSUZ yapmak istiyorsanız size KENDİ ALTCOİNİ OLAN BİTEXEN i tanıtıcam. bitexen istanbul teknik üniversitesinin kurmuş olduğu ve Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile kurulan bir BORSA sitesidir.Kendi koininin adı EXENCOİN dir ve şuanki değeri 0.6523 TRY dir. Hesabınızı doğruladığınız anda 25 exen coininizi direk hesabınıza alıyorsunuz. borsada satış işlemi yaparken herhangi bir komisyon ödemezken alış yaparken sadece 0.002 komisyon değeri ödüyorsunuz ve eğer alım satım işleminizi botlarla yapmak isterseniz sitenin API ları tamamen açıktır. kolayca al sat yapabilir ve daha çok gelir kazanabilirsiniz :)

Emeğime karşılık göstermek isterseniz ve 17 tl nizi kazanmak isterseniz https://www.bitexen.com/?ref=2614996 adresinden hem bana destek olmuş olursunuz hemde 25 exen coininizi hesabınızı doğrular doğrulamaz alabilirsiniz.
ÖNEMLİ ! : ilk 25 exen coininizi aldınız ve bununla kalmıyorsunuz, yanlış bilmiyor isem eğer 25 exen sınırında girdi iseniz her hafta 25 exen coin sürekli olarak alıcaksınız. şöyle bir sistem geliştirmişler. sisteme ilk kayıt olan 100.000 kişiye üyelik ücreti olarak 100 exen ödenmiş , sonraki 100.000'e 25 , sonraki ne 5 ve son 100000 e 1 olarak ödeme yapıcaklar ancak şuan 2. 100.000 dolmamış durumda yani acele etmenizi şiddettle öneririm :)

referans olayındanda bahsetmek istiyorum. kayıt oldunuz ve 25 exen inizi aldınız. her referans yaptığınız kişi başına 25 exen alıyorsunuz. tabi hesabını doğrular ise :) borsa sizden hesabınızı onaylamanız için e-devletten alınan ikametkah ve kimlik bilginizi istiyor. ben bizzat yaptım ve İSTANBUL TEKNİK ÜNİ si olduğu için korkmam gerektiğini düşünmedim. şuana kadarda hiçbir sorun yaşamadım ve siteyi halihazırda kullanan ve borsa işlemlerini halleden birçok kişi var.
eğer sizde kayıt olup bedava (şuanlık 17tl) 17 tl nizi almak isterseniz https://www.bitexen.com/?ref=2614996 adresten kayıt olup hesabınızı doğrulamanızı rica ediyorum :) hem bana destek olmuş olursunuz hemde arkadaşlarınıza önererek daha çok gelir elde edebilirsiniz.

okuduğunuz için teşekkür ederim bol kazançlar :)

@AhmetAdem, Exen coinler hesaba anında geçiyor mu ve bunu paraya dönüştürüp çekebilir miyiz?
ben dün kayıt işlemini gerçekleştirdim
fakat KYC istiyor bunlarıda yaptım bugün hesabım onaylandı 25 exen verdi yanlız 2019 yılında borsa işleme gireceğinden o güne kadar herhangi bir şekilde çekim söz konusu değil
Ayrıca https://www.bitexen.com/?ref=1619908 üye olduğunuzda sadet zinciri gibi referans olup üye getirdiğiniz sürece exenleriniz katlanıyor
okuduklarımdan anladığım benim bu
bu da benim referans kodum
https://www.bitexen.com/?ref=1619908
:)

Bitay diye bi kripto borsası paylaşmış arkadaşlar bende forumdan öğrendim kampanyalarını , yaptım anında 10 tl hesaba geçti. ben yararlandım , sizde yararlanın diye paylaşmak istedim.
instagram hesapları @bitayturkiye

14- 24 Ekim tarihleri arası Bitay’ı İndir, anında 10 TL kazan🚀

Ayrıca çekilişle de 1 kişiye 1000 TL karşılığı Huobi Token Kazanma fırsatını yakala ! Yapmanız gereken,
...
📌Bu paylaşımızı Beğen & Bitay’ı Takip Et,
📌BİTAY10 kodu ile Bitay Uygulamasında hesap aç,
📌Yoruma 3 arkadaşını etiketle.
...
✅Her yorum 1 katılım hakkı sayılacak olup, çekişte şansını arttırmak için daha fazla yorum yaz!🚀 Kampanyamız saat 10’da başlayıp, 10’da bitecektir.
1000 TL’lik hediye HT çekilişi saat 12’de canlı yapılacaktır. .
✏️Kampanya Kuralları :
Etiketlediğiniz kişiler ünlü,fenomen vs. hesabı, ticari sayfa hesabı ve sahte hesap olmayacaktır.
Hediye bakiyeler Bitay hesabınıza yatırılacaktır, Bitay genel kuralları kampanya kapsamında da geçerlidir. .

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,469
Kullanıcılar
2,296
Son üye
plumberseoagency