• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

15 $ StreetbeatKatılım
12 Ocak 2022
Mesajlar
9
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Poland
#1
StreetBeat 15 $ DEPOZİTO YOK

İçine bir şey düştü ve sen?

Street Beat - yeni yatırım hesabı. Yenidir ve sınırlı süreli bir teşvik programı sunar. Kaydolmak için 15 $ alırsınız ve yönlendiren 10 $ alır.

Depozito gerekli değildir. Pasaportunuz veya kimlik kartınızla kimliğinizi doğrulamanız yeterlidir.

Bağlantıdan KYC'yi başarıyla tamamladıktan sonra 15 $ alacaksınız.

Önerdiğiniz her arkadaşınız için ekstra 10 $ alacaksınız.

Polonya'da çalışıyor. KYC onayının gelmesi 5-10 dakika sürer.

15 doları nasıl alırsın?

1. Bağlantıyı takip edin ve uygulamayı indirin.

2.ÖNEMLİ! Bir hesap oluştururken, "Bir Tavsiye Kodum Var" seçeneğini tıklayın.

KODU girersiniz: OU62IRU4

3.Verileri tamamlıyoruz ve KYC yapıyoruz.
Pasaport mümkün olan en kısa sürede.
Kanıtı iki kez yapıyoruz. Kanıtın ön yüzünün fotoğrafını çekiyoruz. Uygulamadan bir bildirim gönderip bekliyoruz, lütfen verileri doldurun. Sonra ön ve tek kanıtı yüklüyoruz! Ve olumlu bir KYC bekliyoruz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751