• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

20.000 $ Değerinde BNB DağıtımıKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
Öncelikle Binance hesabınız olması gerekiyor bunun için %10 komisyon indirimi ile https://www.binance.com/tr/register?ref=RTO78UIL buradan kayıt olabilirsiniz. Referanssız link : Binance.com

https://www.binance.com/en/activity/year-in-review adresinde bulunan Binance yıllık özetinizi #Binance2020 hashtag'i ile sosyal medya hesabınızda paylaşın.

Ardından ekran görüntüsü alıp https://forms.gle/PkpA2LasMXW56vRr8 adresindeki formu Binance ID'nizle beraber doldurun.

Çekiliş sonucunda 200 şanslı kazanan seçilecek ve kazananlar 20.000 $ değerinde BNB'yi paylaşacak. Kampanya 16 Ocak 2021 03.00'e kadar sürecek.

Herkese bol şans.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,309
Mesajlar
7,125
Kullanıcılar
2,267
Son üye
kolkata24