• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

$RPJ Yeni token ön satış başladıKatılım
10 Haz 2021
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
Adana
#1
Yeni bir token projesidir. Proje'nin amacı kendi bünyesindeki projeleri yatırımcılar tarafından kontrol edilip RPJ'nin değerlenmesini sağlamaktır. Ek olarak Stake özelliği ile uçak bileti projeleri,Konaklama projeleri ,Konserler Projeleri, Steam kodları projeleri, Toplu ürün alımı ile elde edilecek olan indirim veya ücretsiz avantajlar sağlayan ve diğer RPJ'nin hayata geçirmesini istediğiniz projeleri destekleyerek hem bonus RPJ sahibi olurken hayata geçen projelerin avantajlarından da yararlanıyorsunuz.Ön satış Tarihi : 19.06.2021
Piyasaya Çıkışı : 19.07.2021
Türkçe site : realprojects.finance/tr
İngilizce site : realprojects.finance
Türkçe White paper : realprojects.finance/tr/white-paper-turkish.pdf
İngilizce White paper : realprojects.finance/white-paper
Telegram Offical : t.me/realprojectsrpj
Instagram : instagram.com/realprojectsrpj
Twitter : twitter.com/realprojectsrpj
Telegram Türkiye: t.me/rpjturkey
.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,632
Kullanıcılar
3,267
Son üye
onr27282