• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Adınıza Özel Bitcoin Cüzdanı ÜretmeMust101

Yönetici
 KK Mod.
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
82
Beğeniler
22
Puanları
8
Konum
istanbul
#1
Adım 1: Vantiygen denilen programı indiriyoruz ve zipi bir yere açıyoruz.

İndir: https://gniar.keybase.pub/Learning/CryptoCurrencies/vanitygen-0.22-win/vanitygen-0.22-win.zip?dl=1

Adım 2: Vantiygen'i çalıştırıyoruz.

Başlat + Çalıştır veya (Windows+R tuşları) yaparak cmd yazıp enter. Daha sonra Vantiygen.exe'yi (64bit kullanıyorsanız vantiygen64.exe) cmd'ye (siyah ekrana) sürüklüyoruz ve enter'a basıyoruz. Tekrar vantiygen.exe'yi cmd'ye sürüklüyoruz (bu sefer entera direkt basmıyoruz) ve bir boşluk bırakıp -v -i 1İSTEDİĞİNİZİSİM yazıyoruz ve enter yapıyoruz.

Örnek: -v -i 1AHMET

Ne kadar uzun isim yazarsanız, o kadar zor bulunur. 1 haftada bile bulunabilir. Ve ne kadar kısa yaparsanız o kadar çabuk bulunur. Bulunan adres ve private key cmd'de yazacaktır.
 


Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,636
Mesajlar
5,858
Kullanıcılar
1,700
Son üye
lalkelalke04