• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Airdrop

merhabalar sizlere yeni bir airdroptan bahsedeceğim. CakeX adında yeni bir proje yaratılmış ve önsatış ile yüksek kazanç fırsatı sunuyorlar. bende bunu fırsat bilerek bir miktar alım yaptım ve airdroptan faydalanmaya başladım. getirisinin yüksek olacağını düşündüğüm bir proje. yakın zamanda pancakeswap üzerindende şuanki ön satış fiyatından daha yüksek fiyatta satışa çıkacak ayrıca orada farming ve poollar ile daha fazla değer kazanabilecek. ayrıca fiyat 1 dolara ulaşana kadar asla arzının yükseltilmeyeceğine dair yatırımcılara ve ekibe söz verdiler. yeni bir proje olması ve daha bilinmemesi bizim için bir avantaj olduğunu düşünüyorum. ben 2 cent fiyatından bir miktar aldım her aldığım coin başına 1coinde airdrop olarak geliyor yani tanesi 1 cente gelmiş oluyor. 1 dolar olsa bu 100 katı demek ve çok büyük bir kazanç. portföyümün bir kısmı ile aldım. ayrıca referanslardanda airdrop kazanabiliyorsunuz. her referansın faydalandığı coin miktarının yarısı kadar da referans getiren kazanıyor. umarım hepbirlikte güzel kazançlar elde ederiz. herkese bol kazançlar dilerim asla yatırım tavsiyesi değildir. linki buraya bırakıyorum, isteyen faydalanabilir. https://t.me/cakexairdrop

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,338
Son üye
sevketakinarfa