• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

AirDroplara Katıldım Gelmedi!

Merhaba arkadaşlar, AirDrop nasıl alınır ve katılınır bu öğrendim, her söyleneni harfi harfine yapmama rağmen hiçbir şey gelmedi cüzdanıma. Bunun sebebi nedir neden gelmiyor yada ne zaman gelecek bilgisi olan anlatsın.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Merhaba arkadaşlar, AirDrop nasıl alınır ve katılınır bu öğrendim, her söyleneni harfi harfine yapmama rağmen hiçbir şey gelmedi cüzdanıma. Bunun sebebi nedir neden gelmiyor yada ne zaman gelecek bilgisi olan anlatsın.
Airdrop cüzdanı olarak eğer borsa ether cüzdanı verirseniz gelmez. ERC20 vermelisiniz.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@Bahadır ERC20 cüzdanı verdim ama genede gelmedi. 10 tane airdrop'a katıldım 1 tanesinden bile gelmedi :(
Bu yılki airdropların bir çoğu scam (sahte) çıktı, gerçek ve gelecek olma ihtimali olan airdroplarda 3-4 ay sürebiliyor cüzdanınıza gelmesi o nedenle bekleyin gelirse havadan para gelmezse zaten bir kaybınız yok.

Öyle yapacağım artık gelirse gelir, gelmezse de ne yapalım şans yokmuş der otururuz teşekkürler.

merhaba. Ben yaklaşık 4 aydır airdroplarla ilgileniyorum. Ve bir çok airdropa katılıyorum. Genelde gelmeleri uzun sürüyor ama bu projeye bağlı. bazısı bir kaç günde yolluyor bazısı bir kaç ayda. Eğer scam değilse çoğunluğu ıco dan sonra yolluyor tokenleri. Ben de ilk başta yapıyorum bu kadar hiç bir şey gelmiyor diye düşünüyordum. Bir kaç ay gelmedi ama daha sonra gelmeye başlıyorlar. Şu an 120 token var hesabımda. (Hepsi değerli olmuyor tabi. Ama mesela hydro gibi tuturabilinir)

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting