• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Algorand (ALGO) Vebitcoin'de ListeleniyorKatılım
17 Ağu 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
vebitcoin.com
Web sitesi
www.vebitcoin.com
#1
Bu projenin Türkiye'de yatırımcılar ile buluşturmaktan ve bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Algorand projesinin amacına gelecek olursak Algorand’ın günümüz Blockchain sektöründeki güvenlik, ölçekleme ve merkezsizlik ile ilgili sorunları çözmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Peki tüm bunların yanı sıra Algorand adlı projenin en çok dikkat çeken özellikleri nelerdir?
Algorand ağında PoS kullanıldığı için ağda çok fazla elektrik tüketimine gerek kalmıyor. Ağdaki gelecek bloğu doğrulama işi herhangi bir madenciye değil tüm Algorand topluluğuna ait. Dolayısıyla ağın bu bağlamda epey güvenli olduğu düşünülüyor. PoS sistemi kullanıldığı için ağın birkaç madencinin tekeline düşmek veya merkezileşmeye başlamak gibi bir ihtimali de bulunmuyor. Bu önemli bir ayrıntı olduğunu ve projenin bireysel başarı ile yükseltilebileceğinden ve tamamen kullanıcıların kar zarar ilişkisi ile belirleyici yol olacaktır.
Silvio Micali tarafından kurulan, Steven Kokinos’un CEO’luğunu, Sean Ford’un ise COO’luğunu üstlendiği Algorand’ın epey parlak bir ekibe sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Her zaman 1 adım önde Türkiye'de bulunan yatırımcıların kar sağlamalarını hedefleyen vebitcoin ekibi olarak sizlere Algorand takas işlemleri açmaktan mutluluk duyuyoruz.
Saygılarımız ile
Vebitcoin Team
Cüzdan Yatırma Çekme 09.08.2019
Market Takas işlemleri 19.08.2019 15:00

What is Algorand (ALGO)?
We are pleased to bring this project together with investors in Turkey and Share this news with you. The aim of the Algorand project is to address the problems associated with security, scaling and decentralisation in the modern-day Blockchain sector. So what are the most notable features of the project called Algorand besides all this?
Because PoS is used in the Algorand network, there is no need to consume too much electricity in the network. The work of verifying the future block on the network belongs not to any miners but to the entire Algorand community. Therefore, the network is considered to be very secure in this context. Since the PoS system is used, there is no possibility of the network being monopolized by a few miners or starting to become centralised.
We can say that Algorand, founded by Silvio Micali, was the CEO of Steven Kokinos and Sean Ford was the COO, had a very bright team.
Our Vebitcoin company, which aims to ensure the profits of the investors in Turkey and always targets the best, will list this product to you in a short time. Keep track of designated deposit withdrawals and listings.
With our regards
Vebitcoin Team
Wallet deposit and withdrawal 09.08.2019
Market swap transactions 19.08.2019
 
Katılım
12 Nis 2018
Mesajlar
27
Beğeniler
3
Puanları
3
#2
Algorand ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir dijital para birimi ve işlem platformudur. Buradan da canlı takibini yapıyorum bende.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour