• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

ALMEELA; BLOK ZİNCİR TEKNOLOJİSİNİ, ADİL DÜZEN PROJESİ İLE BİRLEŞTİREREK BANKALARA MEYDAN OKUYOR !Katılım
25 Ağu 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
Türkiye
#1
Almeela Fonlama Platformu; Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN’ın Adil düzen projesini, blok zincir teknolojisi ile birleştirerek küresel kapitalist sisteme karşı gerçek bir alternatif ekonomik model sunuyor. Adil düzen sistemindeki; Paranın değerinin hak ölçüsü olarak kullanılması, Karşılıksız para basılmaması, değeri düşmeyen sağlam bir paraya geçiş, faizlerin kaldırılması, kredilerin adil ölçüler içinde faydalı iş yapacak herkese verilmesi fikrini, Almeela fonlama platformu; 10 Eylül’den sonra altına dayalı kripto para projesi ile hayata geçirecek.

ALMEELA; ALTIN STANDARDINI EKONOMİYE GERİ KAZANDIRIYOR
Ethereum tabanlı olarak üretilen Almeela Token’ın yüzde yüz fiziksel altın karşılığı olması nedeni ile yatırımcılara fiyat istikrarı sağlarken, aynı zamanda “Atomee” ismini verdiği mobil cüzdanlar sayesinde de altının günlük alışverişlerde miligram altınlar olarak harcanmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor.

ALTINLARINIZI BOZDURMADAN MİLİGRAMLAR OLARAK ALIŞVERİŞLERDE KULLANABİLİCEKSİNİZ
“Paranın doğal seçimi” sloganı ile ortaya çıkan Almeela Token, karşılıksız olarak basılan, sadece kağıt ve mürekkebin birleşmesinden oluşan, devletlerin yasaları ile değer ölçüsü olarak kabul edilen kağıt paranın yerine, tekrar altının günlük hayat girmesini ve altınların nakite çevrilmeden istenen en küçük miktarda dahi harcanmasına olanak sağlıyor.ALTIN STANDARDI
BLOK ZİNCİRLE MUTLAKA BİRLEŞMELİ
Almeela’nın kurucusu Eren ACAR; Paranın altın karşılığının olmamasının ve karşılıksız basılmasının; finansal balonların, ekonomik krizlerin, enflasyonun ve faizin en önemli nedeni olduğunu ifade ederken, borca dayalı para sistemi ile bankaların, verdiği her kredi ile havadan para yaratarak para basma yetkisini, adeta Merkez Bankalarından aldığını, günümüzde paranın gerçek adının “borç” olduğunu, borcun ise toplumların modern köleliğe dönüşmesine neden olduğunu, emeğin, faiz ile sömürülmemesi ve paranın kısır bankacılık döngüsünden çıkarak reel sektöre yani paranın gerçek sahibi olan Halk’a geri dönmesi için altına dayalı para sistemine geçişin elzem olduğunu; bununda geleceğin teknolojisi olan blok zincir teknolojisi üzerinden yapılması gerektiğini söyledi.

“ALMEE UP” KİTLESEL FONLAMA PLATFORMU İLE
KREDİ-FAİZ SARMALINA SON
Her bankanın, belirli sektörlerde uzmanlaşma sağlamalarını, bankaların, kredi verdiği kişilerden faiz almasındansa, bu işletmelere ortak olarak, uzmanlaştığı sektörel tecrübesini, işletmelerin gelişimi için kullanması gerektiğini ifade eden ACAR, kendilerininde “Almee UP “ isimli kitlesel fonlama platformu ile yüksek teknoloji projelerine başlangıç sermayesi vererek, projelerin doğal ortağı olmayı hedeflediklerini, bu projelerden elde edecekleri gerçek karlarla da Almeela Token yatırımcılarına kar payları vermeyi hedeflediklerini ifade etti.

ALTIN VURUŞUNUZU YAPIN
Yakın gelecekte Amerika merkezli büyük bir dolar krizi beklediğini söyleyen tecrübeli Finansçı, Bir sabah insanların yataklarından kalktıklarında ellerindekilerin, üzerinde rakamlar yazan kağıt parçası olduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacaklarını, Almeela’nın “Adil Düzen” projesini blok zincir teknolojisi ile birleştirerek gelecek olan büyük krize karşı tek alternatif olduklarını söylerken, Geç olmadan herkesin “Altın Vuruş “ yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.


www.almeela.com
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare