• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

AlysDax - alysdax.comKatılım
3 Nis 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#1
Platform hakkında

Proje, yatırımcıların (bireylerin) finansal bir havuzunu oluşturmanın yanı sıra AlysDax ortak tüccarlarına (tüzel kişiler, küçük ve büyük platformlar) kaldırarak dünya kripto varlık ticaret platformlarındaki işlemler için marj araçlarına sahip olmalarını amaçlamaktadır.

AlysDax sadece güvenilir ve yüksek nitelikli finansal kurumlarla çalışır. Buna karşılık, ortak tüccarlara marj ticareti için kaldıraç alma fırsatı verilir.

Marj ticaretinin ivme kazanması nedeniyle bu tür fonların marj ticaretini sağlaması için büyük bir talep var ve pazarda piyasanın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kripto varlığı yok. Bu özellikle birçok kripto para birimi ve istikrarlı paralar üzerindeki geniş dağılımdan kaynaklanmaktadır. Bir ülke veya bölge kripto varlık ticareti konusunda ne kadar az gelişmişse, bu tür finansal araçlara olan talep o kadar fazladır.

AlysDax her gün yeni pazarlar geliştirmek için çalışıyor ve tüm kıtalarda yeni güvenilir ortaklar çekiyor. Gelişmekte olan yeni pazarlar, bu ürünlerin yeniliği ve azlığı nedeniyle potansiyel olarak büyük kazanımlar elde etmektedir.

O nasıl çalışır?
1.jpg


Neden AlysDax?
2.jpg


AlysDax sistemi günlük olarak ağ ortaklarını projeyi tanıtmaya ve ölçeklendirmeye teşvik eder. Artan statü ile liderler şunları alır:

Statü derecelendirmesi, 7 seviyeye kadar çekilen ortakların yatırım hacminin% 18,5'ine kadar ek bir bonus kazanmanızı sağlar.

Ayrıca, bonus, portföyün sona ermesinden sonra +18 güne kadar tahakkuk eder.

180 gün boyunca 1 BTC'ye yatırım yaptıktan sonra, yatırım portföyündeki kârın% 38'ine kadar kazanırsınız. Portföyü önceden planlanan iki gün boyunca kapatmak da mümkündür.

3.jpg


Karlılık hesaplayıcısı

Esnek bir yatırım sistemi sayesinde, her kullanıcı kâr için en iyi seçeneği seçecektir. Çapraz yatırım için 6 işlem dönemi ve en iyi kripto para birimleri BTC, ETH, USDT, EOS, XRP ve USD kullanılır.

Kârlılık Hesaplayıcı ve bir eğitim demo hesabı kullanarak, kullanıcılar projenin beklentilerini ve sistemini görsel olarak değerlendirebilirler.

4-1.jpg


AlysDax şirketi, temel görevi yatırımların etkin yönetimi ve en popüler ve popüler kriptoteknolojileri kullanarak mümkün olan maksimum kârı elde etmek olan iyi koordine edilmiş bir mekanizma olarak çalışmaktadır.

Şirket geliştirme yol haritası

5.jpg


<<< Kaydolmak için >>>

90 gün boyunca bir portföy açtım.


Tahakkukları ve sonuçları paylaşacağım.
https://www.blockchain.com/btc/tx/a157d4...072ea6c6ed

Screenshot_5.png
 
Son düzenleme:

dentw

KK Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
canada
#2
Paying! The amount of 7.46 USD has been deposited to your account. Accounts: U20628430->U****. Memo: API Payment. alysdax.com.. Date: 09:33 29.04.20. Batch: 312504949.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok