• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

AlysDax - alysdax.com


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#1
Platform hakkında

Proje, yatırımcıların (bireylerin) finansal bir havuzunu oluşturmanın yanı sıra AlysDax ortak tüccarlarına (tüzel kişiler, küçük ve büyük platformlar) kaldırarak dünya kripto varlık ticaret platformlarındaki işlemler için marj araçlarına sahip olmalarını amaçlamaktadır.

AlysDax sadece güvenilir ve yüksek nitelikli finansal kurumlarla çalışır. Buna karşılık, ortak tüccarlara marj ticareti için kaldıraç alma fırsatı verilir.

Marj ticaretinin ivme kazanması nedeniyle bu tür fonların marj ticaretini sağlaması için büyük bir talep var ve pazarda piyasanın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kripto varlığı yok. Bu özellikle birçok kripto para birimi ve istikrarlı paralar üzerindeki geniş dağılımdan kaynaklanmaktadır. Bir ülke veya bölge kripto varlık ticareti konusunda ne kadar az gelişmişse, bu tür finansal araçlara olan talep o kadar fazladır.

AlysDax her gün yeni pazarlar geliştirmek için çalışıyor ve tüm kıtalarda yeni güvenilir ortaklar çekiyor. Gelişmekte olan yeni pazarlar, bu ürünlerin yeniliği ve azlığı nedeniyle potansiyel olarak büyük kazanımlar elde etmektedir.

O nasıl çalışır?
1.jpg


Neden AlysDax?
2.jpg


AlysDax sistemi günlük olarak ağ ortaklarını projeyi tanıtmaya ve ölçeklendirmeye teşvik eder. Artan statü ile liderler şunları alır:

Statü derecelendirmesi, 7 seviyeye kadar çekilen ortakların yatırım hacminin% 18,5'ine kadar ek bir bonus kazanmanızı sağlar.

Ayrıca, bonus, portföyün sona ermesinden sonra +18 güne kadar tahakkuk eder.

180 gün boyunca 1 BTC'ye yatırım yaptıktan sonra, yatırım portföyündeki kârın% 38'ine kadar kazanırsınız. Portföyü önceden planlanan iki gün boyunca kapatmak da mümkündür.

3.jpg


Karlılık hesaplayıcısı

Esnek bir yatırım sistemi sayesinde, her kullanıcı kâr için en iyi seçeneği seçecektir. Çapraz yatırım için 6 işlem dönemi ve en iyi kripto para birimleri BTC, ETH, USDT, EOS, XRP ve USD kullanılır.

Kârlılık Hesaplayıcı ve bir eğitim demo hesabı kullanarak, kullanıcılar projenin beklentilerini ve sistemini görsel olarak değerlendirebilirler.

4-1.jpg


AlysDax şirketi, temel görevi yatırımların etkin yönetimi ve en popüler ve popüler kriptoteknolojileri kullanarak mümkün olan maksimum kârı elde etmek olan iyi koordine edilmiş bir mekanizma olarak çalışmaktadır.

Şirket geliştirme yol haritası

5.jpg


<<< Kaydolmak için >>>

90 gün boyunca bir portföy açtım.


Tahakkukları ve sonuçları paylaşacağım.
https://www.blockchain.com/btc/tx/a157d4...072ea6c6ed

Screenshot_5.png
 


Son düzenleme:
Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#2
AlysDax'ın yeni özelliklerini kontrol edin

Giriş:
AlysDax, kripto yatırım pazarında en güvenilir ve en hızlı büyüyen şirkettir.

Proje, bireylerin sermayesini kullanarak bir yatırım havuzu oluşturmayı hedefliyor. Ayrıca, küresel kripto varlık ticaret platformları (tüzel kişiler, şirketler ve şirketler) için marj ticareti araçları sağlayacaktır.

AlysDax ile yatırım fırsatları hakkında daha fazla konuşalım.
AlysDax platformunun bireysel bir özelliği, kullanıcının aşağıdakileri seçmesini sağlayan esnek bir yatırım kazanç sistemidir:
portföy süresi: 30/60/90/120/150/180 gün;
Erken kapanma ile birkaç portföy açma fırsatı.
herhangi bir üst kripto para birimi, ABD doları veya yatırım için ALYS dahili para
portföy bakiyesi para birimi dışındaki herhangi bir kripto para biriminde veya ALYS parasında temettü alma yeteneği;

ALYS iç madeni para ve artan gelir benzersiz özellikleri
Projenin aktif ölçeklendirmesi sırasında, AlysDax geliştiricileri platformun işlevselliğine dahili para birimini tanıttı. ALYS MONEY'de belirtilen potansiyeli kullanarak bağlı kuruluş ağınızı kazanmak ve genişletmek artık daha da kolay:

- ALYS PARA alım / satımı anında ALYS BANK sistemi içerisinde yapılır;
- ALYS PARA parasının oranı sabittir (1 ALYS = 1 $);
- 2020 yılında ALYS MONEY'in başlangıç emisyonu: 10.000.000 ALYS;
- ALYS PARA ALYS BANK içindeki herhangi bir üst kripto para birimi ve USD ile değiştirilebilir.

AlysDax ekibi, ALYS MONEY sistemini gelecekte kararlı olan ALYS COIN'e dönüştürmeyi ve dünya finansal ticaretine getirmeyi hedefliyor.

Güncellenmiş yatırım hesaplayıcısı
Özet bilgiler ve tüm yatırım planları, web sitesindeki çevrimiçi hesap makinesi şeklinde rahatlıkla uygulanır. Bir yatırımcı, beklenen gelirini önceden görmüş ve yatırım için en uygun parametreleri seçerek kendi stratejisini geliştirebilecektir.
Karşılaştırma için, örnek popüler birimlere yatırım hakkında bilgi görüntüler: ALYS ve USDT paraları.
120 gün boyunca USDT'de bir portföy açarak her ay% 34,8'e varan kar elde edersiniz.

120 gün boyunca ALYS'ye bir portföy kaydederken, lider aylık kârın% 40,80'ini alır. Sistemin en aktif kullanıcılarının ALYS madalyonun faydalarını zaten takdir ettiklerini ve artan gelire sahip bir portföy açtıklarını (günlük kârdan +% 20) belirtmek gerekir.

Topluluk Lideri Ödül Programı

AlysDax ödül programı, MLM liderleri ve ağ yapıları için modern, yüksek kârlı bir çözümdür. Yedi gelir seviyesi ve yedi liderlik durumu sistemin ortakları için mümkün olan en geniş fırsatları sunar. Web sitesinin ana sayfasında, bonus seviyelerine ulaşmak için bir koşullar matrisi sunulmaktadır.

Statü, takımdaki seviye sayısı ve yatırım miktarına bağlı olarak, en iyi proje liderleri şunları alabilir:

çekilen yatırım portföyünün hacminden% 18,5'e kadar bonus;
ağ yapısının günlük kazancından günlük bonuslarla% 9'a kadar;
kapanışından sonra portföylerde 18 güne kadar uzun süreli kar tahakkuku.


Örneğin, koşulları yerine getirdiniz ve MP3'ün durumuna ulaştınız:

En az 1.000 ABD Doları tutarındaki kişisel yatırımlar;
Takımda aktif hesapların bulunması: en az 50;
Ekibin toplam portföyü en az 10.000 USD'dir;


Aşağıdaki olasılıklar size açıktır:

Çekilmiş yatırım portföylerinin hacminde 5 seviyeye kadar bonus tahakkuku mevcuttur. Düzeylere göre gelir:% 4 -% 2 -% 1 -% 1 -% 0,5;
Günlük ağ yapısı karından elde edilen 5 seviyeye kadar günlük prim tahakkuku. Düzeylere göre gelir:% 2 -% 1 -% 1 -% 0.5 -% 0.3;
Ana portföyün sonunda günlük kar elde etmek için 1 ila 6 ek bonus günü mevcuttur.

En son güncellemede, sistemin geliştiricileri kendi iç para birimi ALYS MONEY'in yanı sıra anında değişim hizmeti ALYS Bank'ı tanıttı. Bu adımla şirket, en iyi kripto para birimlerinden herhangi birini değiştirmek için bonus fonlar kazanma fırsatı verdi.

Değişim servisi ALYS BANK

ALYS BANK, aşağıdakiler gibi çok çeşitli özelliklere ve faydalara sahip tam otomatik bir bankacılık sistemidir:

En uygun çeviri koşullarının akıllı bir şekilde seçilmesi ve dahili bir camın kullanılmasıyla anında çeviriler

Sunulan kripto para birimleri için ALYS MONEY paralarının hacim limiti olmadan anında satın alınması.

Sunulan kripto para birimleri ve USD için hacim limiti olmadan ALYS MONEY paralarının anında satışı.

Bireysel ortaklık koşullarında toptan ALYS MONEY para paketinin satın alınması.

Sürümlerin 1, 2, 3 ve 4. aşamalarında ALYS MONEY emisyonlarının istikrarlı bir kâr oranını, kontrolünü ve analizini desteklemek için ek araçların kullanılması.Piyasada bulunan ALYS MONEY, ortaklarının projeyi yaygınlaştırması için daha da fazla fırsat sunuyor.

MP3 durumundaki tüm pazarlama örneklerine bakalım.
MP3 statüsünde olmakla, ALYS MONEY parasına en popüler ve en uygun 120 gün oranında para yatırdınız.

Ne kadar kazanacaksınız:


Her gün portföyünüzün% 1,36'sını (bu tutar ALYS'ye yatırım için% + 20'yi alırsınız) alacaksınız. Portföyünüzün sonunda, mevduat bedelini iade edersiniz ve ek ücret alırsınız:% 100 mevduat bedeni +% 1,36 * 120 gün
Ortakların cazip yatırım portföyleri hacminden tahakkuk alırsınız. Düzeylere göre gelir:% 4 -% 2 -% 1 -% 1 -% 0,5;
Portföyün süresi dolduktan sonra, 4 ek gün içinde mevduatın% 1.36'sını alacaksınız
Günlük yapı karından elde edilen 5 seviyeye kadar günlük prim tahakkuku. Düzeylere göre gelir:% 2 -% 1 -% 1 -% 0.5 -% 0.3;

İnternet ve Medya alanında proje konumlandırma

Projenin dinamik gelişimi, en iyi sosyal ağlarda, trend habercilerinde, medyada, tematik yayınlarda ve bloglarda çok sayıda canlı içeriğe yansıyor.


Projedeki en aktif katılımcılar, Telegram'daki proje sitesinde toplulukta yoğunlaşmaktadır.
Resmi Kanal - https://t.me/alysdaxnews
Liderlik Sohbeti - https://t.me/aysdaxchat

AlysDax yenilikçi finansal fikirlere sahip ilk çözüm! Sahiplerinin cüzdanlarında harekete geçmeden trilyonlarca dolar aktive etme fikirleri. Analitik verilerimize göre, bu, önemli miktarda pasif gelir elde edebileceğiniz muazzam bir fon miktarıdır.
 


Son düzenleme:
Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#3
Hey hey ❤️📡AlysDax duyurusu📡

Çevrimiçi kurs - 8 Nisan - bugün!
Zaman: 20:00
Konu: AlysDax Projesi
Konuşmacı: Öğretmen Dai
İletişim: Chen Xi
wechat kimliği: panont777

AlysDax ekibi promosyona yardımcı olmak için pazara gelemese de, hala çevrimiçi olarak sizi karşılar ve herkes evde çalışabilir.
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

AlysDax sana aşık olur!
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#4
Hey arkadaşlar 🤫

AlysDax'in 🤪 7 durum verdiğini bilmeyen insanlar olduğunu hayal edebiliyor musunuz?

Belirli durumlara ulaştığınızda her durumu açarsınız. Açıklamama izin ver. 🤓☺️

⭐️Kayıt olduğunuzda S1 olursunuz - 1. satır yönlendirmenizden% 3, 2. ve 3. seviye yönlendirmelerden% 1 tavsiye bonusu almaya hak kazanırsınız. (Resme bak)

⭐️ AllyDax liderleri, L5 statüsüne sahip olup, onlara 1. satırdan% 5, 2. satırdan% 3 ve 7. hatta kadar% 5 sevk komisyonu verir. (Resmi kontrol edin)


Bu yüzden tavsiyelerinizin toplam portföyü 1️⃣0️⃣0️⃣k $ açtığınızı hayal edin. S1 iseniz 3000 $ alabilirsiniz, ancak L5 iseniz 5000 $ alabilirsiniz. 🤑


Refer Yönlendirme bağlantınızı paylaşmak çok önemlidir!

Kendinizi paranızdan mahrum etmeyin! 💵 💰 💴

Link🏻 Yönlendirme bağlantınızı paylaşın ve L5 statüsü alın.

Not; Bir dahaki sefere size GP6 durumu hakkında bilgi vereceğim 🤑

 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#5
Bir programda çok fazla monitör gördüğümden bu yana uzun zaman geçti !!

comment-78908-0.png

Ve aynı zamanda sitenin olağanüstü sırada bulunur!

comment-78908-1.png
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#6
ALYSDAX HAKKINDA DAHA FAZLA VE DAHA ÇİN YAYINLARI YAZIN!

AlysDax topluluğu sadece Çin sakinleri tarafından değil, aynı zamanda AlysDax üyesi olan ülkedeki en büyük bilgi kaynaklarının gazetecileri ve sahipleri tarafından da arttı! Platformun en son başarıları hakkında okuyucularını bilgilendirmeye, AlysDax ile nasıl para kazanabileceğinizden ve nasıl proje lideri olabileceğinizden bahsediyorlar.

Daha önce, hakkımızda bilgi bir dizi büyük Çin medyasında ortaya çıkmıştı, ancak bugün yayınların listesi aşağıdaki makalelerle dolduruldu: www.360kuai.com, mp.cnfol.com, feng.ifeng.com, www. sohu.com.

Editörler ve yayın muhabirleri tarafından projeye bu kadar yakın ve düzenli dikkat edilmesi, platformun yaratıcılarının doğru yönde ilerlediğini ve dünya nüfusu arasında finansal bağımsızlık fikirlerini teşvik ettiğini doğrulamaktadır. AlysDax ile finans alanında özel becerilere sahip olmanız veya sadece başarılı bir projenin parçası olmak istemeniz önemli değildir. Herkes AlysDax'te kazanıyor! Bu, kapsamlı bir ikramiye sistemi ve çok seviyeli bir tavsiye programı ile kolaylaştırılmıştır.

AlysDax şirketi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misin? Makalelerimizdeki ayrıntıları okuyun!

https://alysdax.com/news/news-36/
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#7
AlysDax, çok yıllı bir stratejiye sahip iddialı bir projedir. AlysDax platformunun yaratıcıları zamana ayak uyduruyor ve yatırımcılara projede para kazanmanın çeşitli yollarını sunuyor: son derece karlı yatırım, pasif kazanç ve liderlik gelişimi.

Konuşmacılar ve proje liderleri halktır, sitede lider grubuna katılmak için istekte bulunabilirsiniz alysdax.com - >>
ALYSDAX EKİBİ LİDERLERİNİ DAVET EDİYORUZ
ÖZEL İŞBİRLİĞİ ŞARTLARI

Ayrıca sitede şirketin kayıt verilerini de tanıyabilirsiniz:
ALYSDAX LTD
Şirket numarası:
12286287

黔 ICP 备 20001035 号
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#8
Çocuklar ❤️ akışı hoş geldiniz!

Bugün 18:00 GMT!

Hadi hadi!

AlysDax ☺️ hakkında daha fazla gürültü yapalım

AlysDax lideri olun! % 18'e kadar tavsiye bonusu alın 😽

👉https: //youtu.be/ZJ_6xOY3adI'ya katılın

Kisses 😘
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#11
Alysdax. Yeni Büyük Bir İşletme - Günde% 1,38'e varan kazanç (İyi görünüyor)


 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#12
🤓Hey! Nasılsın? Pazartesi nasıl gidiyor?

Umarım evde kalır ve güvende olursun 😘 Yakında virüs gidecek ve seyahat ve alışveriş için iyi paraya ihtiyacımız olacak 🛒 💰

Kripto para birimine daha yakından bakmanızı tavsiye ederim

Başlangıçta çok şüpheliydim 🤫

90 gün içinde% 100 yatırım getirisi elde edebileceğime inanamadım

Companies️Diğer şirketler tüm karı alıyor

Companies️Diğer şirketler bir yıl kârlıdır

Companies️Diğer şirketler topluluğu desteklemiyor

SAlysDax tüm kârı paylaşıyor

LyAlysDax tüm yatırımcılara destek sağlar

LyAlysDax kripto ve USD cinsinden ödeme kabul etmektedir

LyAlysDax her gün kar öder

LyAlysDax her gün para çekme işlemi yapar

LyAlysDax topluluğu kurar

LyAlysDax insanlara iş verir

Pasif olarak kazanın - depozitonuzda bonus
Aktif olarak kazanın - şirket elçisi olun

Evdeyken hadi harika yapalım ve iyi para kazanalım 💴

Şimdi Katıl! AlysDax.com
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#13
AlysDax topluluğunun tüm dillerinde sizin için talimatlar hazırladık.

Platformu arkadaşlarınıza ve iş ortaklarınıza açıklamak için kullanabilirsiniz 🤑

Buradan indirin 👉 https://alysdax.com/news/news-37/


Not; yöneticilerimiz liderlik pozisyonunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar ve teknik destek herhangi bir soruya yardımcı olacaktır.

❤️ AlysDax.com ile bir tüccar ve yatırımcı olun
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#14
Hey hey ❤️📡AlysDax duyurusu📡

Çevrimiçi kurs - 15 Nisan - bugün!
Zaman: 20:00
Konu: AlysDax Projesi
Konuşmacı: Öğretmen Dai
İletişim: Chen Xi
wechat kimliği: panont777

AlysDax ekibi promosyona yardımcı olmak için pazara gelemese de, hala çevrimiçi olarak sizi karşılar ve herkes evde çalışabilir.
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

AlysDax sana aşık olur!
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#15
Kazanç kanıtlarını kontrol edin ve karınızı nasıl çekeceğinizi gözden geçirin 🤩

LyAlysDax sermayenizi ikiye katlamak için harika bir platform! Büyük fırsatlar ve garantili aylık% 33 ROI 💰

👉https: //youtu.be/uE4xBNIVKfo

TopBüyük yatırımcılarımızı çevrimiçi ve çevrimdışı birçok etkinliğe katılabilecekler. Pahalı lüks ödüller ile 🤫😎


Zaten bir portföy mü açtınız? Şimdi yap!

90/120 gün B% 20 BTC, ETH, EOS, BCH, XRP'de önerilir
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#16
Ticaret yapabilir misiniz?

Ticarette% 250 kazanabilir misiniz?

Sana söylüyorum, yapabilirsin! 🤯

Ticaretten para kazanmak için nasıl işlem yapacağınızı bilmenize gerek yoktur. 😱

Biz buna para yönetimi diyoruz. 😎

İşin her yerinde birçok iş adamı sermayelerini para yönetimi için veriyor ✅

LyAlysDax yatırımcılara aylık% 33'e varan oranlarda kâr sağlayan benzersiz bir şirket mi?

Cryptocurrecny ticaret platformlarında marj ticareti büyük kar getirebilir.

SAlysDax müşterilerine büyük bir kazanç sağlıyor

Küresel hedefimiz # ️⃣1️⃣cryptocurrecny sermaye yönetim şirketi olmak.

Kazanabilirsiniz!

Akıllıca para yönetim şirketi seçin!

AlySalysDax.com'u seçin
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#19
ALYSDAX LEADERS CLUB ÇİNDE!

Liderlerimiz, AlysDax projesi hakkında gerekli maksimum bilgiyi uygun ve anlaşılır bir şekilde sağlamaya çalışarak ortaklarıyla ilgilenir. Bu nedenle dünyanın farklı ülkelerinde düzenli olarak canlı toplantılar düzenlenmektedir ve liderler tarafından düzenlenen çevrimiçi konferans ve etkinlik sayısı katlanarak artmaktadır.

Son zamanlarda, bölgesel üst düzey lider proje liderleri kulübünün kapılarını nazikçe açtı ve canlı iletişim Beihai'deki her AlysDax üyesi için daha erişilebilir hale geldi.

Beihai'de ofis iletişim bilgileri:

Lider: Yavaşça

Telefon: 18577077755

Wechat: 18577077755

Adres: 24 / F, B Blok, Tengfei Ticaret Merkezi,

Jingsan Road, Beihai Şehri, Guangxi, Çin

AlysDax, Çin ekibine gayretleri ve girişimleri için teşekkür ediyor.

Yakın gelecekte çeşitli ülkelerde daha fazla kulüp açılacak. Belki senin şehrinde olacak. Bizi izlemeye devam edin!

https://alysdax.com/news/news-39
 


Katılım
3 Nis 2020
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
London
#20
ALYSDAX LİDERLERİ KATILIMCILAR İÇİN VİDEO MESAJLARINI KAYDI

Kendini tecrit etme döneminde, AlysDax proje liderleri ortaklarına ve projenin yaratıcılarına video mesajları kaydediyor.

Japonya, Çin, Hindistan, Endonezya, Fransa, Arjantin, Venezuela, Güney Afrika ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli ülke ve bölgelerden katılımcılarımızdan yüzün üzerinde dosya aldık. Dünyanın dört bir yanından insanlar, finansal hizmetler pazarındaki en iddialı, modern ve karlı AlysDax projesine katılma izlenimlerini paylaşıyorlar.

Ancak asıl hedefleri AlysDax projesinin ölçeğini görmek için bir araya gelmek ve birbirlerini desteklemektir.

AlysDax topluluğunun bir parçası olmak, sadece gelişme ve gelişme fırsatı elde etmek değil, mevduattan para kazanarak veya bir tavsiye programı yoluyla gelirinizi artırmak anlamına gelmez. Bu bölgesel liderlerden tavsiye ve değerli bilgiler almak, destek ve dikkatlerini hissetmek demektir! Bugün projedeki her katılımcıya teşekkür etmek ve farklı mesajlardan topladığımız videoyu sizinle paylaşmak istiyoruz.

https://alysdax.com/news/news-40/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
1,196
Mesajlar
3,307
Kullanıcılar
641
Son üye
halilibo