• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Anlamsiz

https://crypto-dollar.io/Affiliate=90345605

*Neden crytodollar tercih ettik*

👉 Çünkü sadece bir token projesi degil yola en saglam ve en büyük gelecek vaad eden xrp ile çıkmıştır. Sadece token projesi olsa sadece liderler kazanır üyeler borsaya girinceye kadar beklemek zorunda kalırdı. Borsaya genelde girmez girenlerde çöp olurdu. Üstelik borsada olmayan bir coinin kafadan bir kurla satılması dolandırıcılık olur . Burada ise cdlr dağıtılıyor. Ve xrp kazanan herkes aynı zamanda cdlr sahibi olmus oluyor . Üyeler sahip oldukları hediye cdlr borsaya girmesini beklerken xrp ile cok ciddi kazanclar elde etmektedirler .

👉 Sadece borsada olan bir altcoin projesi degildir . Çünkü sadece xrp uzerinden marketing projesi olsa bir noktada tikanirdi ve bunun cok örneği vardır. Ama burada xrp ile kitleye ulaşmayı hedefliyor ve bir noktada cdlr yani kendi coinini hakim kılmayı hedefliyor ki bu efsane bir fikirdir ve sürdürülebilirlik adına cok dogru bir hareket tarzıdır.

👉 daha önce kendisiyle marketing yapılmamış en prestijli altcoin ile partnerlik yaparak yola çıkmıştır ki bu sayede vizyonuna vizyon katmıştır .

👉 Günlük cekim olması ve 50 xrp yani ortalama 12 dolarla bile başlanıp marketing imkanı sunmasi, flashout olmamasi , kazanc planinin herkese hitap edip kariyerlerin ulaşılabilir kariyerler olması.

👉 Global olması yüzlerce ülkeden hergün binlerce kullanıcının dahil olması bu projenin ivme kazandığının ve vizyonunun cok güçlü oldugunun göstergesidir.

👉 Kazancın dolar bazlı olmayıp xrp ve cdlr bazlı olması buda kur artışı ile cok daha büyük kazanc fırsatı sundugunun gostergesidir .

👉 Yıllardır marketinge küsmüş babaliderlerin bu proje ile heyecanlanıp sahaya inmesi .

Yatirdiginiz ana paraniz gunluk %2 aylik %60 3 ay sonunda %180 katlamis olursunuz paket omru 3 aydir efendim

Bunun yani sira pasif kazanc yonude su var efendim bu milyar dollarlik proje 65 balina ve 30 buyuk ulkenin ve dunyanin 30 buyuk yazilimcisinin ile birlikte ortak cikarilan bir proje

2. Pasif kazanc gunluk %3 aylik %90 3 ayda %270 lik yatirim miktarinizca 1 yil sonra borsada olcak coinin uretimini yapmis oluosunuz

3. Referans sistemi 4 seviyeden olusmaktadir efendim 1. %8 2.%5 3%3 4%1 olmak uzere

Kariyer paketide var efendim mesela sistem size dior 30 gunde 100 aktif uye getirin yatirim yapsin 100 paket yani 5000 xrp size hediye verior efendim

Çok onemli bisi daha

Not : Hesabinizi aktif etmeden yatirim yapmadan refarans toplamayin topladiginiz referans siz aktif degilkn yatirim yaparsa kazanc elde edemezsiniz efendim

Şahsi cripto-dolar sayfam
https://www.facebook.com/groups/379341640150914/?ref=share Ekli dosyayı görüntüle 1022

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting