• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

APPICS - Fotoğraf ve Video Paylaşımı Sosyal Medya BETA Uygulaması - Steem Blokzinciri'n üzeriKatılım
20 Mar 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
APPICS
#1

Appics-Logo+Claime.png


APPICS nedir?

APPICS Smartphone için bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal medya platformudur. Kullanıcılar fotoğraf ve video göndererek para kazanabilirler. Topluluk Fotoğraflara veya Videolara oy verebiliyorlar, böylece Fotoğraf veya Video daha fazla değer kazanıyor. 7 gün yayınlandıktan sonra Kullanıcı ödemesini otomatik Profil cüzdanına alıyor.

Teknoloji

APPICS Steem Blokzinciri'n üzerinde çalışıyor. Yani Blokzinciri'n Teknolojisi 'Delegated Proof of Stake'. Bu Platformun Beğenmek yerine Oyları Olmasının nedeni budur.
Kullanıcı Kripto Parasını dondurursa (Staken), kendisinin Oyların Dollar değeri artıyor. Ne kadar donarsa, oyları o kadar değerli olur.


Blokzinciri Teknolojisi oldu için Kullanıcı Adınız sizin Cüzdanızın Adresidir (Wallet Address) ve de Kullanıcı Adınızı ayarlandıktan sonra değiştirilemez.

Yayımladıktan sonra Fotoğraf veya Video için 7 gün sonra Kullanıcı ödeme alacak. Ödeme. platformun kendi kripto para biriminde yürütülür.

Daha fazla bilgi APPİCS Gruplarında bulursunuz:

Ana Sayfa: https://www.appics.com
Instagram: https://www.instagram.com/appics.official
Twitter:https://www.twitter.com/appics_official
Twitter TR: https://www.twitter.com/appicsturkey
Facebook: https://www.facebook.com/appics.official/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpO1oZxISZM2-XFTmxcamKg

Telegram TR: https://t.me/appics_turkey
Discord TR: https://discord.gg/4q43VYx
Facebook Grup: https://www.facebook.com/groups/appics.turkey/
Ekran Resmimler:

turn_likes.png
phone_profile.png
feature_image006.png
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,537
Mesajlar
7,374
Kullanıcılar
2,728
Son üye
guardianangelstowing