• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Aralık 2020 - Mevcutta kullandığım Bitcoin kazandıran musluklar

Herkese merhaba,
Size ufakta olsa ilk kripto paralarınızı kazandıracak, şu an halihazırda da kullandığım musluklardan bahsetmek istiyorum.
O zaman başlayalım:

1. Cointiply
  • Saatte bir ücretsiz musluk talep edebiliyorsunuz.
  • Siteye birbirini takip eden günlerde giriş yaptığınız her gün %1 sadakat bonusu alıyorsunuz.(100. günde %100 oluyor yani)
  • "PTC ads" kısmındaki reklamlara tıklayarak ve "Offerwalls" dediğimiz teklifleri yaparak gelirinizi attırabilirsiniz. (Ayrıca mobil uygulamasını da indirip ilave gelir elde edebilirsiniz.)
  • Tamamen güvenilir ve kesinlikle ödeme yapan bir platform.(TrustPilot puan: 4.8)
  • Ödemeler Dogecoin(min. ödeme 3,5$ ) ve Bitcoin(min ödeme 5$) ana cüzdanınıza yapılır.
2. CoinpayU
  • Reklam görüntüleyerek satoshi kazandığınız, arayüz olarakta en çok sevdiğim site.
  • "View ads" kısmından reklamlara tıklayabilir ya da "Offers" kısmından teklifleri yapabilirsiniz.
  • 5.000 satoshi de ödemenizi mikro cüdanınıza alabilirsiniz.(Mikro cüzdanınız yok ise buyurun buradan bir tane edinebilirsiniz => FaucetPay
  • Oldukça güvenli (TrustPilot puan: 4.2)
3. adBTC
  • Kullanması en basit platform, sadece reklamlara tıklıyorsunuz ve sürenin bitmesini bekliyorsunuz.
  • 4 saatte bir musluk talep hakkınız da var.
  • Bitcoin kurunun şu anki durumunu göz önüne alacak olursak kazancı oldukça iyi.
  • Kazancınız 3.000 satoshi ye ulaşınca FaucetPay'e, 45.000 satoshi olunca ana cüzdana(BTCTurk veya Paribu kullanabilirsiniz) ödeme alabilirsiniz.
  • Güvenli bir site (TrustPilot puan: 4.0)
4. Faucet Cyrpto
  • 40 dakikada bir musluk talep hakkınız var.
  • Yine reklamlara tıklayarak ve teklifleri yerine getirerek kazancınızı sağlıyorsunuz.
  • Şu an için 60 satoshi ye ulaştığınızda FaucetPay'e ödemenizi alabiliyorsunuz. Birçok kez ödeme aldım.
  • Ana cüzdana da ödeme yapıyorlar. Ödemenizi birçok farklı türde kripto para birimi üzerinden alabilirsiniz.
  • Oldukça güvenli (TrustPilot puan: 4.5)
5. Fire Faucet
  • 30 dakikada bir musluk talep hakkınız var.
  • Site kendi birimi olan ACP'yi kullanıyor. Oto talep ile farklı türdeki kripto para birimlerine dönüştürüp çekim yapabiliyorsunuz.
  • Reklam izleyerek, teklifleri yaparak kazanç elde ediyorsunuz. Sistem olarak beğendiğim bir platform.
  • Kazancınız 10.000 satoshi ye ulaşınca FaucetPay'e, 20.000 satoshi olunca ana cüzdana ödeme alabilirsiniz.
  • Kazancı gayet iyi. Çeşitli etkinlikler ve "Happy Hour" uygulamaları mevcut.
  • Güvenli, ödemelerde bir sorun yaşamadım. (TrustPilot puan: 3.6)
6. CoinAdster
  • Her 5 dakikada bir musluk talep edebiliyorsunuz.
  • "PTC Ads" kısmından reklamlara tıklayarak, "Offers" kısmından teklifleri yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.
  • Rahatlıkla günde 1.000 ila 1.500 satoshi kazanabilirsiniz.
  • Kazancınız 1.000 satoshi ye ulaşınca mikro cüzdanınıza(FaucetPay) ödeme talep edebilirsiniz.
  • Defalarca ödeme aldım, oldukça güvenli (TrustPilot puan: 4.3)
7. GetDoge
  • Her 5 dakikada bir musluk talep edebildiğiniz "Dogecoin" kazanabileceğiniz bir site.
  • "PTC Ads" kısmından reklamlara tıklayarak, "Offers" kısmından teklifleri yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.
  • Günlük görevleri tamamlayarak ekstra Dogecoin ve premium üyelik kazanabiliyorsunuz.
  • Kazancınız 50 Dogecoin e ulaşınca mikro cüzdana(FaucetPay) ödeme alabiliyorsunuz.
  • Birçok kez ödeme aldım, şimdilik bir sorun yaşamadım.(TrustPilot puan: 3.6)
8.RushBitcoin
  • Her 3 dakikada bir musluk talep hakkınızı olduğu bir platform.
  • Kazancı iyi, ayrıca reklamlara tıklayarak ve teklifleri yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.
  • Kazancınız 1.000 satoshi ye ulaşınca FaucetPay'e ödeme alabiliyorsunuz.
  • Uzun zamandır aktif bir site, oldukça güvenilir. Sorun yaşamazsınız.(TrustPilot puan: 4.7)

Yukarıdaki bütün platformları aktif olarak kullanmaktayım. Bu incelemeyi yaparken sistemlerin güvenli olmasını ve mağdur olmamanızı göz önünde bulundurdum.
Konuya ilgi olması durumunda farklı sistemler ve platformlar hakkında da incelemeler yapmayı düşünüyorum.
Kendi kişisel görüşlerim ve yorumlarımdır. Farklı mecralarda izinsiz ve alıntı yapmadan kullanmamanızı rica ederim.
Aklınıza takılan herhangi bir durum olursa post altında paylaşabilir ya da özel mesaj yoluyla tarafıma iletebilirsiniz.
Herkese bol kazançlar dilerim.

Not: Sayın yöneticim umarım konuyu doğru bölüme açmışımdır. Yanlış bölümdeyse şimdiden affınıza sığınıyorum:giggle:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,405
Son üye
nuriyetokus5