• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Arenum&Animalia&SYN City [Whitelist/Airdrop]Katılım
2 Ocak 2022
Mesajlar
11
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
#1
arenum

halihazırda bir metaverse e spor plartformu olan arenum bir ön satış etkinliği düzenliyor.bu plartformda turnuvalara katılıp ödül olarak kripto-nft kazanabilirsiniz. şuan plartformlarınde 2 milyon kullanıcı bulunuyor, ve bu sayı idodan sonra daha da artacaktır. bu projenin şu anda bir whitelist etkinliği var ve kazanan kişilere 50-100$ civarı alım hakkı tanıyorlar. iki farklı ön satış etkinliği var ikisine de katılıp şansınızı arttırabilirsiniz.

katılım 1 katılım 2

animalia

çekiliş usulü 5 kişiye nft titan ödülü dağıtıyor, dağıtım az olsa bile katılım da az bir şansınızı deneyin

animalia katılım

syncity

twitch kurucuları tarafından desteklenen bir metaverse oyun projesi. ortakları arasında güçlü capitaller de var. bu projede hem airdrop hem whitelist olmak üzere iki farklı etkinlik düzenliyor

airdrop
whitelist

not: yatırım tavsiyesi değildir
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,393
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves