• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Arkadaşını Binance TR’ye Davet Et, AVAX Kazan!Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1


https://www.trbinance.com/account/signup?ref=4878N2J8 adresinden kayıt olup kimlik doğrulamasını tamamlayın, AVAX/TRY işlem çiftinde en az 200 Türk Lirası hacminde işlem yapın 40 TL değerinde $AVAX kazanın!

Arkadaşını referans linkinle Binance TR’ye davet et, arkadaşın AVAX/TRY işlem çiftinde işlem yapsın. Birlikte AVAX kazanın.

Etkinlik Dönemi: 30 Kasım, 20.00 - 10 Aralık, 23.59

Nasıl Katılırım?

Etkinlik döneminde referans bağlantın ile arkadaşlarını davet et!
Davet ettiğin arkadaşın kimlik doğrulamasını tamamlayıp AVAX/TRY işlem çiftinde en az 200 Türk Lirası hacminde işlem yapsın, arkadaşlarınız 40 TL değerinde AVAX, siz de 20 TL değerinde AVAX kazanın.
Daha fazla arkadaşınızı davet edebilir ve her arkadaşınız için 20 TL değerinde AVAX kazanabilirsiniz.Nasıl Katılırım?

Şanslı Çekiliş:

Etkinlik süresince en az 4 arkadaşını Binance TR’ye davet eden kullanıcılarımız, çekiliş havuzuna katılacak. 20 şanslı kullanıcımız toplamda 10.000 Türk Lirası değerinde AVAX ödülünü eşit miktarda paylaşacaktır.
Davet ettiğiniz 4 arkadaşınızın kimlik doğrulamasını tamamlayıp AVAX/TRY işlem çiftinde en az 200 Türk Lirası hacminde işlem gerçekleştirmeleri gerektiğini unutmayın.

Etkinlik Kuralları:

40 TL / 20 TL AVAX ödüllü etkinlik toplamda 40.000 TL değerinde AVAX ile sınırlıdır. Ödül dağıtımı etkinlik döneminde kuralları sağlayan ilk kullanıcılara (öncelik esasına göre) yapılacaktır.
Ödüllerin, etkinlik bitiş tarihinden itibaren yaklaşık 2 hafta içinde dağıtılması planlanmaktadır. Bu süre gerektiği durumlarda uzayabilir.
Binance TR, gerektiğinde katılım şartlarını ve promosyonu değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=4878N2J8
trbinance.com
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,312
Mesajlar
7,128
Kullanıcılar
2,268
Son üye
obama