• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Arkadaşlar ETH için Yardım Edin

AhmetS

KK Üye
Selam arkadaşlar ben ethereum alacağım bu yıl sonuna doğru baya iyi bir para edeceği konusunda söylentiler dolaşıyor ortalıkta. En basit şekilde hangi borsalardan alabilirim yerli - yabancı kripto para borsaları arasında hangisi daha güvenlidir. ETH'lerimi saklayabileceğim en güvenilir cüzdan hangisidir.

@AhmetS yabancı borsa olarak binance.com, bittrex.com, cex.io gibi kripto para borsalarını tercih edebilirsiniz. Türk borsaları olarak da btcturk.com, koineks.com tercih edilebilir. ETH'nin bende atak yapacağını düşünüyorum.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Selam arkadaşlar ben ethereum alacağım bu yıl sonuna doğru baya iyi bir para edeceği konusunda söylentiler dolaşıyor ortalıkta. En basit şekilde hangi borsalardan alabilirim yerli - yabancı kripto para borsaları arasında hangisi daha güvenlidir. ETH'lerimi saklayabileceğim en güvenilir cüzdan hangisidir.
Arkadaş gerekenleri söylemiş bende ilaveten şunları söyleyebilirim. ETH saklamak için donanım cüzdanları tercih edebilirsiniz.
  1. Ledger Nano S (Hardware Cüzdan) Ethereum ve diğer coinleri offline olarak saklar.
  2. Trezor (Hardware Cüzdan) Coinlerinizi cip üzerinde saklayabilen cüzdandır.
  3. Exodus (Desktop Cüzdan) Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash ve Eos gibi coinleri masaüstü cüzdanda saklamanıza yardımcı olur.
  4. Jaxx (Mobil & Desktop Cüzdan) Coinleri private key olarak cihazın üzerine şifrelenmiş bir şekilde saklayabilir.
Yukarıda listelediğim 4 cüzdan'da coinleri saklamak için güvenilir yöntemler arasındadır. Bunun yanı sıra arkadaşın dediği gibi borsalarda da tutabilirsiniz tercih tamamen size kalmıştır. Eğer yüklü bir yatırımız yoksa güvenilir borsalarda tutabilir ve hedefinize ulaşınca bozdurabilirsiniz.

Yüklü yatırımın varsa Nano S kullan uzun vade tutacaksan elinde.

blockchain.info yu kullanabilirsin. Yillardir kullaniyorum herhangi bir sorun yasamadim. Guvenlik konusundada cok iyi. Bir arastirin

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting