• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

ASIC Innosilicon A6 LTC MasterKatılım
25 Nis 2020
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Asic Innosilicon A6 LTCMaster-ambalajgetir-net,mining,mining-asic,satis,satılık.jpg Asic Innosilicon A6 LTCMaster-ambalajgetir-net,mining,mining-asic,satis,satılık-1.jpg
ASIC INNOSİLİCON A6 LTCMASTER | CRYPTO MİNER

RESMİ SATIŞ FİYATI: 2.000 $ (TÜRKİYE USD KUR: 6,98 | 13.960 TL)
KriptoKulis Üyelerine Özel : 1.762 $ !!! (SABİT KUR:6,90)
Ödeme Yöntemi: BTC ile ödeme alınmaktadır. BTC Blokeli hesap ile işlem yapıyoruz.
Ürünü teslim almadan Ödemeniz aktarılmıyor. Kargo Takip kodu veriyoruz.
Onay aldıktan sonra Ödemeniz tarafımıza ulaşıyor. (Güvenli Ticaret Sistemi)

BTC ile Satınalmak için: beyefendibaron@protonmail.com

CARGO SEÇENEKLERİ
Normal Kargo: 15 Günde teslim. ÜCRETSİZ
Gemi Yolu Kargo: 5-7 Günde teslim. +20 $
Uçak Kargo: 1-3 Günde teslim. +30 $

Model A6+ LTCMaster
Release March 2019
Size 360 x 155 x 247mm
Weight 9310g
Noise level 82db
Fan(s) 4
Power 2100W
Voltage 12V
Temperature 5 - 45 °C
Humidity 5 - 95 %


Dünyanın ilk GH LTC madencisi olan A6, duvarda 1500W (+/-% 8 @ 25 ℃) ile 1.23Ghye (+/-% 8) ulaşıyor ve müşterilerine en iyi madencilik rekabet avantajını sunuyor daha düşük işletme maliyeti, daha yüksek yatırım getirisi ve uzun ömür. Küçük bir form faktörü, düşük gürültü, daha iyi kalite ve güvenilirliğe sahiptir ve şimdiye kadarki en iyi satış değerini kazanmak ve sahip olmak için tasarlanmıştır.
Innosilicon A6 ekipmanının 1.23 GH / s'lik bir karması vardır, ancak düzgün çalışma organizasyonu ile bu rakam arttırılabilir. Madenci Scrypt'in algoritması. Güç Tüketimi 1,500 Wh Cihaz, ekipman çalışırken daha iyi ısı yayılımı sağlayan alüminyum bir kutuda üretilmiştir. Innosilicon A6 modeli iki blok içerir. Soğutma işlemi 4 fan ile sağlanır. Ön ve arkada bulunurlar. Her ünite 2 soğutucu içerir.

Üretici 1500 watt'lık bir güç seviyesini gösterir. Bir kontrolör ve kablo standart olarak sağlanır. Güç kaynağının ayrıca satın alınması gerekir. Üretici, en iyi performansı elde etmek için 1600 watt'tan modeller satın almanızı öneririz.

Saygılarımla
Aytaç KOP

CRYPTO MINER | MINING
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi