• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

AVA belirteci: herkesi sollayan sessiz bir boğaKatılım
14 Şub 2022
Mesajlar
22
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Travala.jpg


Kripto varlıkları için istikrar çok önemlidir – bunu sağlayabilecek bir token vardır.

Kripto para birimleri genel olarak yüksek oynaklığa sahip yüksek riskli bir varlık olmaya devam ediyor. Kâr genellikle garanti edilmez ve öncelikle şansa bağlıdır. Bununla birlikte, tokenin sadece dijital bir varlık değil, aynı zamanda gerçek hizmetler için gerçek bir ödeme aracı olduğu milyonlarca kullanıcıya sahip kendi ekosistemleri nedeniyle en büyük başarı şansına sahip olan kripto paralar var. Örneğin, Travala.com turizm projesinden AVA belirteci. 2017 yılında bir girişim olarak başlayan Travala.com, artık oteller, konaklama yerleri ve uçuşlar için en büyük kripto para rezervasyon portalı haline geldi. Üzerinde birkaç düzine jeton ile ödeme yapabilirsiniz - ancak maksimum fayda, kendi AVA jetonunuzla ortaya çıkar. Bunun hakkında daha ayrıntılı olarak konuşmaya değer.

AVA nedir?

AVA, Travala.com ekosisteminde kullanım için Binance Chain (BEP-2 belirteç standardı) tabanlı bir belirteçtir. Teknik açıdan AVA, "normal" belirteçler için standart olan tüm protokolleri içerir. Bariz değeri, devasa bonus sisteminde ve kazanma fırsatında yatmaktadır.

Şimdi Travala.com, kullanıcılarına en yüksek bütçeli hostellerden beş yıldızlı otel ve villalara kadar 2,5 milyondan fazla konaklama seçeneği sunuyor. Uçuş rezervasyonları 230 ülke ve bölgeyi, 600'den fazla havayolunu ve 90.000'den fazla varış noktasını kapsar.

Travala, geleneksel rezervasyon sitelerinden beklediğiniz vergi, ücret ve komisyonlara sahip değildir. Bu, portal aracılığıyla, bazı durumlarda rakiplerin fiyatlarından %40 daha düşük fiyatlarla rezervasyon alabileceğiniz anlamına gelir. Portal ile çalışmayı mümkün olduğunca verimli hale getiren düşük fiyat garantisi vardır. AVA'yı kullanarak daha da fazla bonus alabilirsiniz.

İlk olarak, AVA istikrarlı ve sürekli büyüyen bir simgedir. Projenin 0,3 dolara mal olduğu 2017 yılında başlamasından bu yana, maliyeti 90 sente yükseldi. Aldatmacanın ardından, AVA, genellikle turizmi etkileyen kısıtlamalar nedeniyle, fiyatı jeton başına 3 dolara, hatta 5 dolara yükselebilir. Normal banka kartlarıyla ödeme yapmayı zorlaştıran koronavirüs veya yaptırım kısıtlamaları olabilir. Kural olarak, bu yılda 1-2 kez olur. Ama konjonktürle tahmin etmeseniz de AVA istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Ayrıca projenin iç politikası daha da fazla kar elde etmeyi mümkün kılmaktadır. Projenin cüzdandaki bakiye üzerinden yıllık %24 tahakkuk etmesi garanti edilmektedir. Ortalama, 1 AVA artık 1 $ değerinde - bu koşulların benzersizliğini kendiniz değerlendirebilirsiniz. Böyle bir program sunmaya hazır bir bankayı hızlı bir şekilde bulmanız pek olası değildir. Sadece hizmetin içinde biraz para kazanabilirsiniz.

Örneğin, bir davet bağlantısı kullanarak bir arkadaşınızı kaydettirmek için 25 ABD doları alacaksınız - davetli kişi 200 ABD Doları veya daha fazla bir tutarda bir bilet veya otel rezervasyonu yaparsa. Uçuşu veya konaklaması tamamlandıktan sonra ikiniz de 50$ alacaksınız. Davetli sayısı sınırlı değildir, bu nedenle geniş bir kişi veritabanınız varsa, iyi para kazanabilirsiniz. Kendi kendine kayıt, 10 $ bonus getirecektir.

AVA önemli bir kâr getirebilir mi? Evet, yılda en az %24. Şanslıysanız, sürekli büyüyen jetonları başarılı bir şekilde ve daha uygun koşullarda satabileceksiniz. Bunu yapmak için, küresel turizm endüstrisini takip etmeniz gerekiyor - örneğin, şimdi her zamanki banka kartlarıyla turizm için ödeme yapamayan çok sayıda Rusya ve diğer ülke vatandaşı AVA'ya geçiyor. Bu, dolaşımdaki madeni paralardaki keskin artışla fark edilir, hacimleri ilkbahardan bu yana aritmetik ilerlemeyle büyüyor. Sonbahar sonuna kadar token başına 2-4 dolar koridoruna girecek olan AVA için bu tür olayların güçlendirici olması mümkün.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,544
Mesajlar
5,395
Kullanıcılar
1,497
Son üye
Grizlo