• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

AVAX ile Öğren ve Kazan TestiKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
%10 Komisyon indirimi ile kayıt olmak için tıklayın : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=Y3Y85TCK
https://www.trbinance.com


Binance Öğren ve Kazan, Özet ve Kısa Test: 20.000 $ AVAX Dağıtılacak


Bu hafta boyunca AVAX hakkında bilgi edinmekten keyif aldığınızı umuyoruz. Eğer kaçırdıysanız, anlattıklarımızın özetini burada bulabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki kısa testi tamamlayıp AVAX cinsinden 20 $'a kadar kazanabilirsiniz.Pazartesi
$AVAX nedir?

Avalanche (AVAX) tokeni, Avalanche platformunun yerel tokenidir ve esas olarak staking vasıtasıyla ağı güvence altına almak, işlem ücretlerini ödemek, eşler arası varlık transferi yapmak ve Avalanche platformunda yeni ağlar oluşturmak için kullanılır.

Salı
Avalanche neden oluşturuldu ve benzersiz olmasını sağlayan ne?

İş ispatı (proof-of-work) aracılığıyla çıkarılan ilk coinin yaratıcısı olan Profesör Emin Gün Sirer liderliğindeki ve Cornell Üniversitesinden öncü araştırmacılar tarafından desteklenen Avalanche, Nakamoto mutabakatından bu yana dağıtılmış sistemlerdeki ilk büyük atılımı getiriyor.

Avalanche, işlemleri bir saniyeden kısa sürede onaylayan, Ethereum geliştirme araç setinin tamamını destekleyen ve milyonlarca bağımsız doğrulayıcının tam blok üreticisi olarak katılmasına olanak tanıyan ilk akıllı sözleşme platformudur (Denali test ağı sırasında Avalanche 1000'den fazla tam blok üretici node'a sahipti).

Avalanche, bir saniyeden kısa sürede işlem sonuçlandırmanın yanı sıra mevcut blockchain ağlarındakinden (saniyede 4.500'den fazla işlem) daha büyük emirleri gerçekleştirebilme imkanına ve diğer ağların standartlarının %51'inin çok üzerinde güvenlik eşiklerine sahip.

Çarşamba
Avalanche hangi sorunları çözüyor?

Avalanche, kripto ve merkeziyetsiz finans (DeFi) piyasalarının gelişimini engelleyen ölçeklendirme ve işlem sonuçlandırma sorunlarını çözüyor. Diğer ağların merkeziyetsizlikten veya ölçeklenebilirlikten ödün vermesi gerekirken, ağa katılım arttıkça Avalanche yüksek performansını devam ettiriyor.

Avalanche, geliştiricilerin sanal makineler, veri gizliliği kuralları, karmaşık kural kümeleri ve ekonomik teşvikler üzerinde tam kontrol sağlanmasına olanak veren güçlü, güvenilir, güvenli uygulamalar ve blockchain ağları oluşturmasını kolaylaştırıyor. Bu da işletmelerin ve uygulamaların Avalanche üzerindeki diğer ağlarla birlikte çalışabileceği ve esnek olmayan token ve blockchain yapılarını içermeyeceği anlamına geliyor. Avalanche ile ilgilenen geliştiriciler, Developer Discord Lounge'a katılarak veya Avalanche Dokümantasyonunu inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirler.

Perşembe
Avalanche üzerinde hangi kullanım alanları inşa ediliyor? Hangi piyasalara hizmet vermeyi planlıyor?

Avalanche, platformda DeFi projelerinin inşa edilmeye çoktan başlandığını görüyor ve daha fazla DeFi uygulamasının Avalanche'a sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamak için Chainlink ve Torus gibi firmalarla çalışmalarını genişletmeye devam ediyor. Ayrıca, önde gelen kurum ve kuruluşlarla birlikte aktif olarak kavram kanıtlarını (proof-of-concept) da araştırıyor.

Nihayet topluluğa, Binance'te İtibari Pari kullanarak AVAX'ın nasıl alınacağını paylaşma imkanını verdik.

Kısa test : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDdLWs4-cTO4aO-lIbDlsvNohoRoCQEovp0kwnObOHxl03fw/viewform

Umarız Öğren ve Kazan Serimizi ilgi çekici bulmuşsunuzdur.
İpucu: Soruların cevapları, gönderdiğimiz içerikte => http://bit.ly/avaxozet
20$ 'a kadar AVAX kazanmak için KYC'yi tamamlamış olmalısınız.
Daha fazla kazanmak için Binance ID'nizle (kullanıcı kimiliğiniz) bir arkadaşınızı Binance'e davet edin. KYC'yi tamamlayıp bu testi de yaparsa 50$ 'a kadar AVAX kazanacaksınız.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour