• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ayakkabı Modellerielcobar

Yasaklı Üye
Katılım
19 Ara 2018
Mesajlar
9
Beğeniler
3
Puanları
3
Konum
antalya
#1
Ayakkabılar, ayak sağlığının korunması için olmaz ise olmaz noktalar arasında yer almaktadır. Bu sebep ile de ayakkabı seçimi konusunda da çok dikkatli olmak gerekir. Moda adı altın da her geçen gün değişik ve farkı ayakkabılar fenomen olmakta ve insanlar tarafından da tercih edilmektedir. Ancak bazı ayakkabı güzellik uğruna ayaklara çok büyük zararlar vermekte ve kişinin sağlığını da büyük bir oran da tehlikeye atmaktadır. Son zamanlar da insanların zevklerin de büyük değişiklik olmuş ve ayakkabı kriterlerine de yeni maddeler eklenmiştir. Bu maddelerden belki de en önemlisi rahatlık kriteri olarak eklenmiştir. Son zamanların trend ayakkabılar grubunda rahat kullanışlı ve görüntü olarak ta güzellikten ödün vermeyen ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Ayakkabı Modelleri Hakkında Bilgi
En çok tercih edilen ayakkabılar arasın da son zamanlar da tercih edilen ayakkabılar arasında bayan ayakkabı yer alır. Bu ayakkabılar her açıdan kişileri tatmin etmektedir. Görüntüsü oldukça şık ve zarif olduğu için kişileri görsel güzellik olarak ta memnun eder. Aynı zaman da rahat olması sebebi ile her ortam da , rahat yürüyemeyeceğiniz ortamlar da bile kurtarıcınız olacaktır. Bu ayakkabılar bir çok özelliği sebebi ile tercih edilmektedir. Diğer rahat ve şık olarak kullanacağınız ayakkabı grubun da ise deri ayakkabı yer almaktadır. Aynı özelliklere sahiptir ve rahat şekilde kullanılır.
 


Moderatörün son düzenlenenleri:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,588
Mesajlar
5,722
Kullanıcılar
1,665
Son üye
stavestark