• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

BEDAVA 6500 BXBC KRİPTO PARAKatılım
20 Şub 2019
Mesajlar
17
Beğeniler
6
Puanları
3
Konum
istanbul
#1
ÜYELİK LİNKİ : Bitsdaq Üyelik Bağlantısı
Bitsdaq kripto para borsası, özellikle Asya ülkelerindeki kullanıcıların dijital varlık ticareti yapabilmeleri amacıyla Bittrex borsası partnerliğinde açılan yeni bir kripto para borsasıdır. Aslında bir nevi Binance rakibi olarak açılmış gibi görünmektedir. Bittrex ortaklığıyla açılmış olması güvenilirlik açısından önemli. Bitsdaq henüz çok yeni olduğu için özellikle yeni üyeler kazanmak ve tanıtımını yapabilmek için kısa süreliğine BXBC Candy kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya kapsamında; yeni üye olanlara, kimlik doğrulaması yapanlara (Kyc Doğrulama), referansla üye getirenlere ve İnternet sitelerine günlük giriş yapanlara çeşitli miktarlarda kendi Token ‘ı olan BXBC (BXB Candy) vermektedir. Elbette ki bu kampanya süresiz değil, sona erme tarihi 31.03.2019 Saat 20:00 (Türkiye saatiyle). 31 Mart tarihine kadar BXBC Tokenların herhangi bir maddi değeri olmayacak ancak o tarihten itibaren bir değer belirlenip kendi borsalarında işleme açılacaktır.
ÜYELİK LİNKİ : Bitsdaq Üyelik Bağlantısı


Siteye giriş yapılan her gün için ise 200 BXBC kazanıyorsunuz. Örnekle açıklamak gerekirse, bugün itibariyle (10.02.2019) üye oldunuz ve kazandığınız ödül=1,500. Aynı gün giriş de yapmış olduğunuz için 200 daha kazandınız, toplam etti 1,700. KYC (Kimlik) doğrulamasını da yaptığınızda 5,000 daha kazandınız ve toplam 6700 oldu. 1 arkadaşınızı referansınız ile üye yaptığınızı varsayalım bu durumda ondan 800 kazandınız ve toplam 7500 oldu. Referansınızla üye olan arkadaşınız KYC (Kimlik) doğrulamasını da yaptıysa oradan da 1800 kazandınız. Tüm bunların sonunda bakiyeniz 9300 BXBC olacaktır.
BXBC token ne işime yarar demeyin, ciddi rağbet görmesi durumunda önemli miktarda kazanabilirsiniz. Şahsen ben herhangi bir para yatırma zorunluluğum olmadığı için günlük girişlerle toplayabildiğim kadar toplama taraftarıyım, sonuçta kaybedilecek bir şey yok. Binance borsasının kendi coin ‘i olan BNB ‘nin bu yazı yazıldığı tarih itibariyle 1 tanesinin 8,7$ olduğunu hatırlatmak isterim.

ÜYELİK LİNKİ : Bitsdaq Üyelik Bağlantısı
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,632
Kullanıcılar
3,266
Son üye
Jnhxnm