• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bedava XLM (Stellar) Kazanma

Yerli bir girişim olan XLM musluk sisteminden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Stellar (XLM) harika bir ralli yaşayarak son 24 saate %53, son 7 günde ise %130 oranında yükseliş yaşayan ve piyasa değeri açısından Binance Coin (BNB) ve Chainlink’i (LINK) geride bırakan bir coin.

Ayrıca yakın zamanda Ukrayna ile devlet destekli dijital para birimi konusunda işbirliği yapmış bir coin.

Sitemiz bu: https://xlmwin.com/?ref=5551

Klasik musluk havuzu sitesi. Kazanmaya Başla kısmından Büyük Havuza gelerek Topla diyorsunuz ve 0-10.000 arası gelen sayıya göre XLM kazanıyorsunuz. Ödül havuzu şu şekilde;

Ayrıca her 15 dakikada bir XLM kazanabileceğiniz Minik Havuz var burada 20 dakika içerisinde tekrar gelmeniz halinde %20 daha fazla kazanıyorsunuz. Orada da kazanç tablosu şu şekilde;

Sitede ayrıca;
-Bilet alarak katılabileceğiniz Piyango Çekilişi
-XLM Stake ederek kazanç elde edebileceğiniz faiz sistemi
-Daha yüksek gelir elde etmenizi sağlayacak 3 farklı VIP paketi
ve oyunlar mevcut.

Twitter adresinden ara sıra Promosyon Kodu paylaşımı yapıyor takip etmenizi tavsiye ederim : @xlmwinofficial

Minimum Ödeme : 8 XLM
Herhangi bir borsada bulunan XLM cüzdanınızı ve Memo'yu tanımlamanız halinde gerekli tutara ulaşmanız halinde gönderim yapılıyor.

Ben bugüne kadar ödeme almadım, konuyu açmak için ödeme almayı bekleyecektim ama ödeme kanıtı paylaşan ve tavsiye eden epey insana denk geldiğim için paylaşmak istedim.

Yatırım yapmadım yapmayacağım, bu kısım sizin insiyatifinizdedir.

Bir süredir kullanıyorum şikayeti olan birine denk gelmedim ancak ne kadar uzun soluklu olur meçhul. Yerli olduğu için destekliyorum gönül ister sistemi geliştirip globale açılsın.

Dişe dokunur kazanç elde edilmediğini, biraz boş vakit işi olduğunu belirteyim. Yan sekmede açık kalıyor, ara sıra tıklıyorsunuz o kadar. Damlaya damlaya birikiyor.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,402
Son üye
WalterCox