• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bee Network Geleceğin Coini Şimdiden yerinizi alın ve pişman olmayınKatılım
1 Ocak 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Trabzon
#1
referance code: gobrasoft

referance kodu girdiğinizde %25 bonus kazanabilirsiniz. https://bee.com/
(referance code: gobrasoft )

Bee, yeni bir dijital para birimidir. Bee Network, Bee bakiyenizi tutmanız ve büyütmeniz için bir uygulamadır, ayrıca kullanıcıların gelecekteki aşamalarda ürünler ve hizmetler için BEE ticareti yapmaları için bir platform olarak geliştirilecektir. Bee network uygulaması aynı zamanda oyunlaştırılmış bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır
Yeni akıllı telefon kripto madenciliği uygulaması BEE NETWORK 4 Aralık'ta piyasaya sürüldü.BEE NETWORK 3. aşamaya girdiğinde ve kripto para borsalarında listelendiğinde (Q3 2022de hedeflenmiştir) Kullanıcılar Beeyi ABD Doları gibi diğer fiat para birimleriyle takas edebilir.
GOOGLE PLAY LİNK ANDROİD
https://play.google.com/store/apps/details?id=games.bee.app&hl=tr&gl=US
APP STORE LİNK İOS
https://apps.apple.com/us/app/bee-network-phone-based-asset/id1529988919

Dijital varlıklarınızı büyütün - tamamen ücretsiz, pil ve veri drenajı yok! Bee Network'ün küresel lansmanından bu yana 5 günde 80 binin üzerinde kullanıcı kaydı.

(referance code: gobrasoft )

3. Bee Network nasıl çalışır?
Bee Network'te üç ana rol vardır - Madenci, Yönlendiren ve Doğrulayıcı. 24 saatlik madencilik seansınızı başlatmak için gök gürültüsü düğmesine bastığınızda, bir sonraki bölümde (taban oran) + (taban oran) x% 25 x (kazanan ekibinizdeki aktif madenci sayısı) formülüyle Bee kazanacaksınız. Madencilik oturumunuz bitene kadar 24 saat. Madenci olarak taban oran saatte 1,6 Arı'dan başlar ve toplam kullanıcı tabanı dünya çapında 100.000 kullanıcıya ulaştığında saatte% 50 düşerek 0,8 Arıya, 1 milyon kullanıcıya ulaştığında saatte 0,4 Bee'ye% 50 daha düşecektir. Dünya çapında, 10 milyona ulaştığında saatte 0.2 Bee'ye% 50'lik bir kesinti, 100 milyona ulaştığında saatte 0.1 Bee'ye% 50'lik bir düşüş ve Bee Network dünya çapında 1 milyar kullanıcıya ulaştığında nihayetinde yeni tedarik yok.
Bir Madenci, her 24 saatte bir uygulamaya giriş yaparak ve madenciliğe tıklayarak saatte 1,6 Bee taban oranını kazanabilir (yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcı tabanının büyümesine göre 0,8, 0,4, 0,2, 0,1 ve 0'a düşürülecektir) buton. Madencilik şirketlerinin aksine, akıllı telefonunuzda Arı madenciliği yapmak için büyük miktarda enerjiye ihtiyacınız yok çünkü madencilik düğmesine tıkladıktan sonra otomatik olarak saatlik madencilik oranı kazanacaksınız. Her madencilik oturumu 24 saat sonra otomatik olarak sona erecek ve yapmanız gereken tek şey uygulamayı açıp Arı kazanmaya devam etmek için madencilik düğmesine tekrar tıklamak.


1. Giriş

Bee Network, kullanıcıların cep telefonunuzda madencilik yapabileceğiniz bir kripto para birimi olan Bee'yi kazanmaları için oyunlaştırılmış deneyim sağlayan yeni bir blok zinciri yeniliğidir. Bee Network oyuncuları, Miner, Referrer ve Verifier rollerini oynayarak Bees'te ödüller kazanacak. Bee Network, Bee'yi değerli kılmak için, oyuncuları Bee bakiyeleriyle gerçek hayatta mal, hizmet ve uzmanlık alışverişinde bulunmaya teşvik eden ve sonunda Bee'yi fiat ile Bee ticareti için büyük kripto para borsalarında listeleyen gerçek insanlardan oluşan bir ağ olarak tasarlanmıştır. para.

Bee Network ekonomik modeli aşağıdaki ilke üzerine inşa edilmiştir:

i) Dünya çapında toplam kullanıcı tabanı 1 milyara ulaştığında, yeni Bee arzı 0 olur

ii) Erken katılanlar geç katılanlardan daha iyi ödüllendirilmelidir

iii) Daha fazla katkısı olan kullanıcılar topluluk daha iyi ödüllendirilmelidir

iv)Bee Network'ün çekirdek geliştirme ekibinin yaptığı katkı takdir edilmeli ve ödüllendirilmelidir

v)Bee'nin toplam arzı kullanıcı sayısına bağlıdır.


Bee Network, 1 milyar kullanıcı işaretine ulaştığında Bee arzını kestiğinde Bee'nin toplam arzı = M + R + V + C'dir. M, R ve V, tedarik kesilmeden önce tüm madenciler, yönlendiriciler ve doğrulayıcılar tarafından kazanılan toplam Bee'yi ifade eder. C, (M + R + V) 'nin% 25'i olan Bee Network'ün çekirdek geliştirme ekibine ödüllendirilen Bee'yi ifade eder. Bu nedenle, toplam Bee arzının gerçek miktarı, Bee Network 1 milyar kullanıcı işaretine ulaşmadan önceki toplam kullanıcı faaliyetine bağlıdır.

Kripto para birimleri ve blok zinciri, geniş potansiyele sahip ancak halk tarafından bilinmeyen nispeten yeni teknolojiler olduğundan, Bee Network olarak uygulamamızın herkesi kripto para birimleri konusunda eğitmek için yararlı bir araç olarak hizmet vereceğini umuyoruz. Bee Network'ü indirmek ve oynamak ücretsizdir, bu nedenle kripto para birimleri hakkında bilgi edinirken, oyuncular aynı zamanda kendi ceplerinden yatırım yapmadan büyüyen bir varlıkla ödüllendirme fırsatına da sahip olurlar.

2. Blockchain ve kripto para birimi nedir

Blockchain, verileri bloklar halinde kaydeden dağıtılmış bir deftere dayanan teknolojik bir sistemi tanımlamak için kullanılır. En popüler faydası, Bitcoin ağını güçlendiren kriptografik defterdir ve o zamandan beri dünya çapındaki çeşitli endüstriler blok zincirinin pratikliğini ve uygulanabilirliğini not etmiştir. Blockchain, kripto para birimleriyle yaygın bir şekilde ilişkilendirilirken, finans ve teknoloji dışındaki birçok sektör kayıt ve izleme verileri için blok zincirini kullandıkça, bu yeni ortaya çıkan teknoloji gelişmeye başlıyor. Blockchain'in son derece güvenli, şeffaf, verimli ve neredeyse değişmezlik özelliği nedeniyle, lojistiği izlemek ve izlemek, sanatçı haklarını korumak ve hatta hayırsever projeleri desteklemek için birçok firma tarafından benimsenmiştir. Blockchain, parasal varlıkları depolamak ve transferleri gerçekleştirmek için pratik bir araç olduğu için finansal teknolojinin geleceğidir. IBM gibi dev teknoloji firmaları, insanlara hak ettikleri finansal özgürlüğü sağlamak için blockchain kullanma olanaklarını araştırdı. Küresel olarak finansal hizmetlere erişimi olmayan 1,7 milyar bankasız insanda olduğu gibi, blockchain teknolojisi, muhtaç nüfusa finansal yardım ve çözümler sağlamada çok önemlidir.

Kripto para birimleri, tıpkı fiat para gibi işlev gören bir dijital varlık biçimidir. Bitcoin gibi kripto para birimleri ile ABD Doları gibi fiat para arasındaki temel fark, itibari paranın değerinin, değerini kontrol eden yönetim organına bağlı olması ve böylece ona gerçek bir değer vermemesidir. Diğer birçok kripto para birimi gibi, Bitcoin de başlangıçta çok az değerle başladı. Mart 2010'da Laszlo Hanyecz adlı bir adam, Papa John's Pizza'dan iki pizza için 10.000 Bitcoin ödedi ve bu noktada BTC'nin büyük miktarı yalnızca 41 dolara mal oldu, bu da Eylül 2020 itibarıyla 109 milyon dolar olan mevcut fiyatından ciddi bir fark.

Doğal olarak fiat para birimleri gibi, kripto para birimleri de eleştiri ve olumsuzluklardan uzak değildir. Fiyat dalgalanmaları ve nispeten yeni kripto para kavramı, toplumu kripto para birimi kullanımını öğrenmekten ve bu konuda ustalaşmaktan ayıran en yaygın engeller arasındadır. Bitcoin'in en parlak dönemlerinde, kripto para birimleri için madencilik yapmak son derece kazançlıdır, ancak zaman geçtikçe, bu tür işletmeler, hükümetin madencilik fabrikalarında güç arzını sınırlandırmaya yönelik yeni yasalar ve artan Bitcoin hashrate dahil olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle artık karlı değildir. ve ekipman maliyeti son yıllarda madencilik şirketlerinin kar etmesini fazlasıyla zorlaştırıyor.

Bee Network, genel olarak kitlesel halk (SİZİN dahil!) Ve kripto para birimleri arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadır. Kripto para birimlerinin yalnızca teknoloji uzmanları için olduğu yaygın klişeye rağmen, gerçek şu ki, kripto para birimleri akılda tutularak yaratılır. Akıllı telefonların herkesin erişebileceği daha ucuz ve ortak bir iletişim platformu haline gelmesiyle Bee Network, kripto para birimi madenciliğini sosyoekonomik durumlarına bakılmaksızın herkes için kolay ve ücretsiz hale getirmek için oluşturulmuş bir oyundur. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip çalıştırmak ve kısa sürede Arılar kazanacaksınız!

REFERANS KODU: gobrasoft

Link: https://bee.com/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,045
Mesajlar
6,831
Kullanıcılar
2,032
Son üye
mojtourism97