• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Begüm Aylin Önder Kimdir?Katılım
20 Mar 2023
Mesajlar
42
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İstanbul, TR
#1
Begüm Aylin ÖnderMeslek: Akademisyen
Doğum Tarihi: 01.07.1984
Ünvanı: Dr. Öğretim Üyesi
Bölüm : İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı
Öğrenim: Beykent Üniversitesi

Begüm Aylin Önder, 2008 yılında Beykent Üniversitesi'nde bölüm birincisi ve okul üçüncüsü olarak lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıl içerisinde Ciner Yayın Holding Haberturk TV/Gazete haber merkezinde grafik tasarımcı olarak çalışmaya başladı. İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Tasarımı Bölümü'ne burslu olarak kabul edilerek yüksek lisans eğitimini tamamladı ve 2012 yılında mezun oldu. Daha sonra Al Jazeera Eng. Televizyonu Haber Merkezi Yaratıcı Medya bölümünde departman sorumlusu olarak görev aldı.

2015 yılında radikal bir karar alarak akademiye yönelen Begüm Aylin Önder, bu tarihten beri İstanbul Bilgi Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü'nde tam zamanlı öğretim üyesi olarak çalışmakta olup, reklam filmi, kurgu, tasarım, marka ve projelendirme görevlerinde bulundu. 2020'de, İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Doktora/ Sanatta Yeterlik eğitimini tamamlayan Önder, aynı yıl İstanbul Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde bölüm başkanı olarak görev almaya başladı ve 2022-2023 akademik yılı itibariyle İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölüm başkanı olarak göreve başladı. Bunun yanı sıra, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dijital Oyun Tasarımı bölümünde de öğretim üyesi olarak yer almaktadır.

Birçok ulusal ve uluslararası kişisel ve karma sergilerde eserleri bulunan Önder'in iki adet kitabı da mevcuttur. Ayrıca, artırılmış gerçeklik, nft, metaverse, dijital toplum, iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde tasarım, yeni medya, Z kuşağı, dijital kuşak, reklam tasarımları ve göstergebilim üzerine araştırmalar yapmaktadır.

Instagram: https://www.instagram.com/bugummmmm/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/begumaylinonder/
Dergipark: https://dergipark.org.tr/tr/pub/@begumaylinonder
E-posta: begumaylinonder@arel.edu.tr
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751