• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bigcoin (BIG) nedir ? Projeleri nelerdir ? Nereden Alınır?Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Macaristan-Türkiye
#1
Bigcoin, açık artırma satışlarında ve alışverişlerde teklif vermek için kullanılan merkezi olmayan bir ethereum tabanlı Tokendir. Projesine baktığımızda bu tokenler ilkin kendi kuracağı Açık Artırma sitesi daha sonra, Satış ve Alışveriş Platformlarında kullanılacağı söylenmekte.Bigcoin sadece 22 milyon tane üretilmiş(Bitcoin sayısı kadar) ayrıca güvenli cüzdanlarda iş yapması (Trust Wallet,Metamask) manipülasyondan uzak olması, Ref,Stake,Farm,Burn ve network’u olmaması ve şirketin gerçek bir projesi olduğundan ilgimi çekti.Normalde yatırım tavsiyesi vermiyorum bu sefer güvendiğim için bu ICO’yu almanızı isterim.

Peki ICO nedir ? ICO, Initial Coin Offering’in kısaltmasıdır. ICO’yu bir şirket gibi düşünürseniz aslında henüz koin olmamış bir kripto paraya yatırım yaparak o şirketten hisse almış gibi olursunuz.

Sitesinde projeyi incelediğimizde açıklamalarda şunları belirtmektedirler.

“Bigcoin, geleneksel açık artırmayı kullanır, en yüksek teklif verenler ürünü satın alır. Bu tür yöntemler ürünün değerinden fazla satılmasına neden olabilir.Bigcoin müzayede platformu ile belirli bir süre içinde son teklif veren, satılan ürüne sahip olur.Her teklif için bir BIG kullanılarak işlem yapılır.Ayrıca dünyada tek olan müzayede sitemizi de lanse ediyoruz.”

“Kullanıcılar, açık artırmada veya alışveriş sitelerinde bigcoin kullanarak teklif verebilir ve açık artırmalara katılabilir.Bigshop.tv üyeleri, bigcoin kullanarak ürün satabilir, hizmetlere ve açık artırmalara katılabilir.Bigshop.tv size kendi e-ticaret alanınızı oluşturmanıza olanak tanıyan bir yapı sunar. Ürün, hizmet ve müzayedeler satarken Bigcoin kullanırsınız. Bigcoin, gelecekte partner firmalarıyla birlikte birçok alışveriş ve müzayede sitesinde kullanılacaktır. (Bigcoin ve Bigshop yol haritası için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.)
Bigcoin’in toplam arzı 22.000.000, ICO fiyatı 0.01 usd.Ocak ayından sonra 0.02 cent olacağını yazmışlar.2021 Mayıs ayında borsalarda listelenecekmiş o zamana kadar sabredip beklemek gerekir asıl fiyat artışı o zaman olacaktır. İsim benzerliği çok var Bigcoin’in simgesi (BIG) diğerleri ile karıştırmayalım.

Bigcoin (BIG) ICO’suna Nasıl Katılırsınız?

Bigcoin (BIG) icosuna katılmak için sadece iki şeye ihtiyacımız var, Trust Wallet, uygulaması ve bir akıllı telefon lazım, bunların hepsini bir bilgisayarda yapabilirsiniz, ancak ben telefondan göstereceğim.
Bilgisayardan yapmak isterseniz Metamask yada Mew cüzdanını kullanabilirsiniz..https://www.bigcoin.cc/ tıklayıp Buy Token diyelim.

Devamı burada https://bigcoin-tr.medium.com/


Bitcoin Türkiye : www.facebook.com/groups/1130189593748773

Aşağı linke tıklayıp telegram kanalında toplaşalım .Beraber fikir alışverişinde bulunuruz.Ico,Bitcoin,Altcoinler,Altın,Gümüş,Borsa konuşuruz..

https://t.me/bitcointurko
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,703
Mesajlar
5,931
Kullanıcılar
1,735
Son üye
esogoldigmeet