• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgisayar - Vds'ten Bitcoin Üretin Anında Ödemenizi Alın günlük Ödeme Kanıtlı

CryptoTab, Google Chrome gibi bir tarayıcı uygulamasıdır. Bu tarayıcıyı kullanarak bitcoin üretebilirsiniz . İşlemcinizin gücüne bağlı olarak günlük üretilen bitcoin değişkenlik gösterecektir. İş yerinde 2 tane pc de deneme amaçlı başladım ve ödeme kanıtları alınca sizler ile de paylaşmak istedim. Bilgisayarlar sadece gün içerisinde aktif oluyor. Bilgisayarda hem günlük işlerimi sağlıyorum hemde ufakta olsa bitcoin kazanmış oluyorum. Bilgisayarlarda herhangi bir yavaşlama kasma olmamaktadır.

Chrome gibi indirin kurun ister normal browser gibi kullanın isterseniz sadece BTC üretmesi için simge durumuna alın dursun üretsin

programı kurduktan sonra gmail hesabınızla giriş yapıyorsunuz

sonra karşınıza 0.0000000 BTC gbi yazan bir ekran gelecek ( aşağıdaki görselde )

sol en üstteki mining yazan mavi barı max yazısına getirin ve bitcoin üretmeye anında başlayın

Ana hesap ve ana hesaba bağlı refli hesap olarak 1tane kullanmaktayım. Bu sayede hem reften kazanç sağlıyorum hemde üretimden.

Ödemeleri Paribu'da ki BTC cüzdan hesabıma aktarıyorum. ödemeler talep ettikten 1 gün sonra yapılıyor hatta bazen aynı gün yapıldığı bile oluyor. araştırdığım kadar ile netten ödeme alamayan hiç kimse yok ve hiç bir şikayete rastlamadım

BTC Üretimi pcnizin gücü oranında değişkenlik göstermekte ve minimum ödeme oranı : 0.00001 BTC olduğunda talep edebiliyorsunuz.

SİTE LİNKİ : https://cryptotabbrowser.com/11622425
( Refli linktir beraber kazanalım) ref ile üye olan arkadaşlara yardımcı olurum ödeme alma vb konularda nasıl yapıldığı hakkında

ref üzerinden üye olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler takıldığınız konularda pm ile ulaşabilirsiniz

Arkadaşlar ödeme talep edilmiş ve aynı gün ödeme paribu btc adresime yatmıştır

https://cryptobrowser.site/ refsiz link​

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,520
Kullanıcılar
2,399
Son üye
diamond247official