• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance 50 adet Çam Ağacı NFT'si veriyorKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
Etkinliğe sadece Binance üyeleri katılabilir.

Buradan %10 komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=RTO78UIL

Referanssız link: www.binance.com

Binance NFT 12 gün süren yılbaşı testleri düzenliyor ve NFT dağıtıyor. Bugün ikinci gün, 50 adet Çam Ağacı NFT'si hediye edilecek.

https://bit.ly/3msynkr adresine giriyoruz.
Binance/Pano kısmında bulunan Kullanıcı Numarasını giriyoruz.
Benim bulduğum cevaplar bu şekilde kendiniz de kontrol edebilirsiniz;

Meta Evren nedir?
Blockchain üzerinde işleyen dijital bir ortam

NFT'ler Meta Evreni nasıl etkileyecek?
NFT'ler, meta evren içerisinde geleneksel sosyal ağların etkileşim, sosyalleşme ve işlem yapma paradigmalarını bozabilir.

Meta Evren neleri yapmamıza olanak sağlar?
Kullanıcılar ve İşletmelerin gerçek dünya varlık ve hizmetlerini meta evren olarak bilinen merkeziyetsiz sanal ortamlara aktarabilmelerini sağlar.

IGO'lar kullanıcılarımıza nasıl fayda sağlar?
IGO lansmanları, kullanıcıların NFT oyun alanına erkenden girmesine olanak tanıyan, oyun projelerinden başlıca oyun içi varlıklar sunar.

Meta Evrende NFT avatarları ne için kullanılır?
Hepsi

 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751