• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Binance $50 Dolar Dağıtıyor Ve Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimiKatılım
30 Eki 2021
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
İzmir
#1

Binance Global geçtiğimiz günlerde satış ortaklarına özel yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte eğer bir satış ortağının referansı ile üye olursanız aşağıdaki şartları karşılamanız durumunda toplamda $50 dolar kazanabilirsiniz.

Bu şartları üye olduktan sonra 5 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmekte.

  • $5 - $100 dolar veya daha fazla depozit işlemi yapmak
  • $20 - $1000 dolar veya daha fazla değerde alım veya satım yapmak
  • $25 - $20.000 dolar veya daha fazla değerde alım veya satım yapmak

Bu kampanya 31 aralığa kadar devam etmektedir. 31 aralığa kadar linkim ile üye olup 5 gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz görev karşılığındaki ödülü alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ömür boyu kalıcı olacak şekilde alım satımlarda %20 komisyon indirimi kazanırsınız.

Referanslı kayıt linki : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=TJTQZPAG

Satış ortağı olduğumu %20 komisyon indirimi verebiliyor olmamdan anlayabilirsiniz. Normal kullanıcılar bu oranda indirim sağlayamazlar. İndirimi üye olmadan önce de görebilirsiniz.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze